Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon feltűnő (rossz értelemb...

Nagyon feltűnő (rossz értelemben) ha a ruháim egyre nagyobb része ugyanabból az üzletből van?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben kezdtem el ott vásárolni, eléggé mainstream, de mostanában tele van olyan cuccokkal amilyen stílust évek óta "üldözök" csak eddig nehéz volt találni. Csak mostanában kicsit elgondolkodtam hogy nem lesz-e nagyon feltűnő amikor szinte egy teljes szettem csak onnan való. De nagyon beletalálnak az ízlésembe, cipőkben pl rengeteg olyat kapni mostanság ebben az üzletben amiket még pár éve ebayről kellett volna összevadásznom ha venni akartam, szóval úgy érzem muszáj betáraznom, mert olyan gyorsan változik a divat, hogy 1-2 év múlva lehet megint az lesz majd hogy semmit nem tudok venni mert alig akad majd ami tetszik (volt már ilyen évekig) Egyébként eddig szinte csak turkálókban vásároltam, de főként anyagi okokból.

22/L



2015. aug. 25. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ennyiből nem lehet megállapítani. nem feltétlenül feltűnő, ha mindened ugyanonnan való. nekem is van egy kevés kedvenc üzletem, és azokban vásárolok. fel lehet öltözni jól is, meg rosszul is. így hogy nem tudjuk hogy milyen fajta ruhák ezek, milyen stílus, így még kevésbé lehet eldönteni látatlanban.
2015. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tartottam fontosnak bővebben leírni mert inkább arra voltam kíváncsi, mennyire felismerhető ha valaki kb. egy boltból öltözködik... hogy pl utcán átlag ember mennyire van képben hogy hol mit árulnak.
2015. aug. 25. 22:27
 3/10 opened paradise ***** válasza:
De és az miért baj?
2015. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ennek az üzletnek ennyire jellegzetes a stílusa, akkor esetleg aki ugyanerre bukik az felismeri. Átlagember biztos nem.
2015. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem annyira jellegzetes csak sok olyan cuccot is árulnak ami az extrémebb ruhatáramba is illik és én ezeket kedvelem főként. Attól féltem hogy túlzás lesz 2 nadrág, 2 pár cipő, 2 pulcsi, 2 harisnya, és egy hátizsák is ugyanonnan, mindez csak őszre. De köszönöm a válaszokat, nem tudom igazából miért zavart ez, lehet mert eddig nem igazán vásároltam kimondottan egy üzletből...
2015. aug. 26. 00:02
 6/10 opened paradise ***** válasza:
Ha nem valami "divat" bolt (az extrém szó után amúgyis kíváncsi lettem),akkor szerintem egyáltalán nem az.
2015. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
áruld már el melyik üzletről van szó. akár privátban de így semmi értelmeset nem lehet hozzá fűzni a dologhoz
2015. aug. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pull and bear szerintem vagy nem yorker
2015. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is egy halom cuccom Tally, de senkit nem érdekel. Egy ismerösöm a Desigusl-ból öltözködik, azokat a ruhákat elsöre ki lehet szúrni, mert tök egyediek. De nem gondolok róla semmit, mert nem foglalkoztat.
2015. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Desigual
2015. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!