Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rockosabb, grunge stílusban...

Ha rockosabb, grunge stílusban szeretnék öltözködni akkor honnan vegyek ruhákat sulira?

Figyelt kérdés
Ne írjátok,hogy Bershka,H&M,New Yorker, stb. mert ott kicsi méretek vannak.
2015. aug. 26. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Ott is vannak nagy méretek egészen 44-ig.

Egyébként bárhonnan, csak neked sokkal több idő lesz kiválogatni az 1000 sz*rból azt az egy, vagy két megfelelőt, ami nem divatmajmoknak való. Üdv a világomban :)

2015. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) ha te is ilyen stílusú vagy, melyik boltokban szoktál vásárolni?
2015. aug. 26. 13:09
 3/20 anonim ***** válasza:
28%

Mondom, hogy bármelyikben azok közül, amit felsoroltál :D

Egyébként grunge nem vagyok, sőt a Nirvanat sem szeretem. Én inkább Green Day, és Bon Jovi párti vagyok :)

Úgy emlékszem mindegyikben találtam már nekem tetsző ruhát...csak ugye sokkal több idő kiválogatni, mint másnak, aki báemelyiket leveszi az állványról, mert a divatot követi. Szinte a kezébe van adva, semmit nem kell csinálnia :D Egyébként szerintem próbálj meg először alapdarabokat szerezni (pl: top, farmer, pulcsi, blézer, farmerdzseki, bőrdzseki, egyszerűbb felsők, stb.), akkor már lesz egy csomó ruhád. Aztán több időt is szánhatsz "bonyolultabb" darabok, vagy kiegészítők keresgélésére :)

2015. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
* bármelyiket
2015. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Oké,köszi:) én is imádom a Green Dayt és Bon Jovit is. pont Bon Jovis póló van rajtam :)
2015. aug. 26. 13:21
 6/20 anonim ***** válasza:

Nemááár! Király! :D *levegőpacsi*

Amúgy kövezzenek meg a rockerek, de én nem hordok bandás pólókat, nekem nem tetszenek. Sőt, az öltözködésem sem nagyon feltűnő. Természetesen valamennyire igen, mert nem teljesen átlagos, de nem vagyok egy ilyen vad, szegecses rocker, aki mindennap úgy néz ki, mintha éppen fellépésre készülne :D

2015. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
szegecseket én sem hordok:) én általában kockás ing + póló, farmer,és Vans cipő/Bakancsot hordok:)
2015. aug. 26. 13:32
 8/20 anonim ***** válasza:
Az jó :D Én lenyúltam apám egyik szétnyúlt, fakó kockás ingét, alá ment egy bordó, csipkés szélű top, fekete, szűk farmer, fekete Converse/barna, kopott bakancs, és tökély :D
2015. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az jó, nagyon jó stílusod van,:) nekem is van 2 ingem apukámtól:)
2015. aug. 26. 13:48
 10/20 anonim ***** válasza:
Az övem is apámé :D Illetve csak volt...úgysem hordta volna, mert kicsi volt rá, nagyapám vette a piacon...tiszta kopott, és bőr, nagyon szeretem. Ha legkisebbre állítom, pont jó :)
2015. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!