Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti vesztek fel valamily...

Lányok ti vesztek fel valamilyen harisnyát vagy zoknit balerinacipőhöz?

Figyelt kérdés

tudom,nem a hóban... :D

csak érdekel, ki hogyan szokta hordani, ha normális idő van.

mezitláb? harisnyával? ha igen, akkor milyennel? harisnyanadrág vagy ami csak bokáig ér, de olyan,mintha harisnya lenne? az nem nagyon öreges? vagy esetleg zoknival? milyennel?

várom a válaszokat:P


2010. márc. 11. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyazoknit veszek mert ha megizzad a lábam, akkor beleragad a cipőbe és kényelmetlen. Ezzel meg valahogy kellemesebb. :)
2010. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
ha meglátok valakit topánka-zokni párosításban legszívesebben lerókáznám
2010. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Zoki:elég "guszta"

Én átláttszó harisnyával szoktam viselni(hogy lenne öreges?:P),és tök élvezem ahogy átszellőzöm:D

Mezítláb is néha vagyok benne,de a harisnyát jobban csípem...ja és egész harisnyával

2010. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bokaharisnyával viselem, nyáron sokszor mezítláb.
2010. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor viselem ha mezitláb feltudom venni.
2010. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zoknit biztosan nem...de harisnyát talán. Én már láttam pár lányt aki zoknival hodta a balerina cipőt, és elég gáz volt. Nem ajánlom senkinek.
2010. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
énis harisnyazoknit szoktam:)
2010. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Mezítláb elég érdekes lenn, végtére is ez nem papucsa vagy szandál... Viszont a hagyományos zokni sem való hozzá. Vagy harisnya, vagy neccharisnya, esetleg ha nadrághoz veszem, akkor térdfix, hiszen úgyis harisnyának tűnik, de legalább nem pállik meg a lábam köze.
2010. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiúként nagyon szeretem a jó kis balerinás lábszagot, még ha undorodok is tőle valahol, de érzem hogy kutya kötelességem ezzel foglalkozni a jó nők felé ha éppen kedvező hozzá a hangulatom! 🥰🥰🥰🥰
dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!