Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány ilyesmi tornacipőt hord utcán?

Figyelt kérdés
Nem az az ezer forintos, 3ezer volt. És nem a tornaórás cipőknél volt. Ezt a képet googlen kerestem, szinte teljesen ugyan ilyen. Vélemény róla? (Mármint hogy gáz e hogy egy lány (14 éves) ilyet vesz fel utcára?) [link]

2015. szept. 1. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Sőt...:)
2015. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:

Egyáltalán nem,jó az.

Amúgy ez a képen egy fishbone? Ilyet még nem is láttam...

2015. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez fiús, és továbbra sem utcai cipő, hanem tornacipő. De persze ettől még hordja aki akarja, én akkor sem venném fel ha nekem fizetnének érte. Én lány vagyok nem valami ízléstelen transzvesztita.
2015. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a boltban az utcai és egyben a női cipőknél van. Meg egy tornacipő miért lenne ízléstelen transzfesztita?!
2015. szept. 2. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy mondjuk valaki transzvesztita miért következik egyből az is, hogy ízléstelen? Ah, GYIK - az intellektuális emberek tárháza!


Kedves kérdező, nyugodtan hordd, nekem is volt körülbelül ugyanilyen, szerettem is. Mondjuk mára megváltozott a stílusom, de ha a tiédhez illik, akkor semmi gond nincs vele. :)

2015. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3-as képzeld én lány vagyok és star wars-os tornacipőben szoktam járni, na? :P


Kérdező, szerintem nyugodtan felveheted, rengetegen járnak tornacipőben az utcán, tornaórára viszont kb senki sem használja, mivel gyaloglásra tervezték őket, nem 6 iskolakörre meg ilyesmire :)

2015. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!