Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » DISCO-MEGJELENÉS. Nem tudom...

DISCO-MEGJELENÉS. Nem tudom eldönteni mit vegyek fel. Szerintetek ebbe elmehetnék?

Figyelt kérdés

Szeretnék véleményt illetve segítséget kérni tőletek, mert tanácstalan vagyok. Jövőhéten egy bulin fogunk részt venni a barátaimmal. Egy fekete mini szoknyára, egy magassarkúra illetve egy haspólóra gondoltam. Nemtudom, szerintetek ez oda való? Én egy kicsit kihívónak tartom, de ebben érzem jól magam. Igen valóban függ az alaktól, illetve attól hogy milyen ruhadarabokat kedvelsz. Tudom, kg-ból és cm-ből nem lehet semmit sem megmondani, de azért leírom.

Adatok:

172cm-53kg-hosszú barna haj-hosszú vékony lábak-fekete szem

17/L



2015. aug. 27. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút buliba való. :)
2015. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó szerintem is..rohadtul sovány lehetsz..de szerintem nem néznél ki hülyén,elvégre most ez a divat.
2015. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeteket.:)
2015. aug. 27. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szànalmas.
2015. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, hogy így gondolod. Remélem most ettől jobban érzed magad!:) Tudod nem külső megjelenés alapján kellene ítélni.:)
2015. aug. 27. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit közönséges, értve úgy is, hogy a lányok nagy része így öltözködik jelenleg, nálunk mondjuk 20 lányból 18-on tuti, hogy ilyen szerelés van. Ha neked jól esik, vedd fel, de véleményt kértél, így ne akadj fent azon, ha valaki leszól. 17L
2015. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat. :) Nem másnak szeretnék tetszeni, nem szeretném senki érdeklődését felkelteni. Ez tetszik nekem, a többi ruhám meg túl hétköznapi lenne ilyen helyre szerintem.
2015. aug. 27. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is okés, hány centis magassarkúd van? esetleg tudsz képet mutatni róla?
2015. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ki itèl kulso alapjàn te ostoba. Milyen kulso??? Nem is latlak...

Az a szánalmas hogy mèg a szemed szînèt is leirod amely irrelevàns a kèrdès szempontjàbol, mint valami òvodàs :) azèrt nincs harag ugye? :)

2015. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bulira szerintem jó, biztos jól néznél ki benne.

Csak a 30+os korosztályt is tudd majd lekoptatni :D

2015. okt. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!