Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek ez bejön? (Kicsit SWAG...

Nektek ez bejön? (Kicsit SWAG stílus)

Figyelt kérdés

haj: Zselézett, felálló közepes méretű

Zöld Szem

Poló: Washington D.C Terra nova márkájú pólók

Pulóver: Mintás hosszúujjú kapucni nélküli

Sapka: BRONX téli sapka (Téli) Superman (nyári)

Nadrág: Ülepes melegítő

Cipő: Nike Vapor Court ill. tornacipő (Nem Converse)


Belső: Magabiztos, Vicces, Kicsikét kötekedő, bulis, icipicit beképzelt de nem facebook b zi


Amióta ilyenekbe járok azóta minden lány szinte rám van tapadva, de régen amikor átlag ruhákba, nyuszi-muszi stílusban voltam akkor minden csaj kiröhögött



2015. szept. 5. 18:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Superman sapka az egy Fullcap
2015. szept. 5. 18:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be a "titokban meleg vagyok" stílus:DDD
2015. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ülepes melegítő az nagyon nem :D külömben okés de inkább farmert hordj szerintem.
2015. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég tömegstílus. (Persze ez nem feltétlen rossz, de nem fog mindenkinek bejönni.) Az öltözettel a ülepes melegítőn kívül nincs sok baj. Utóbbit cseréld szerintem valamilyen farmerra (ha jól áll, akkor skinny jeans).

Azzal amit leírtál belsődnek sincs túl sok baj, azon kívül, hogy a "kicsit kötekedő" stílust hanyagold. Ha valaki olyanba kötsz bele aki nem veszi egyszerűen, könnyen megüthet a bokád. Az, hogy picit (HA tényleg csak egy kicsit) beképzelt vagy nem gond, a magabiztosság kell, csak figyelj, hogy nem megy át "gyökérségbe".


Feltételezzem azért csináltad ezt, mert meguntad, hogy nem kellesz a lányoknak. Az egésszel az az egyetlen baj, hogy felvettél egy "álarcot" ezzel. Ez a stílus egy bizonyos rétegnek imponál, egy bizonyos ideig (nagyjából 14 éves kortól a középiskola végéig). Ezután a stílusod nagy részét el kell engedned (esetleg jó, ha megmarad a magabiztosság és humorosság), és ha ez megtörténik tudnod kell, hogy csináld. Ahogy jön az egyetem/munkavállalás ezt a stílust szinte minden lány taszítónak és gyerekesnek fogja találni. A "SWAG" stílust átveszi a Smart Casual, amihez a belső értékeknek is át kell alakulnia. (A kötekedésből együttműködés, a bulizósból elkötelezett, céltudatos gondolkodásnak kell lennie.)

2015. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. A mai tinirib.ncok odavannak az ilyen "fiúfélékbe"...ez a mai tàrsadalom egy rossz irányt célzott meg és ez lesújtó dolog. Férfi vagy b+, nem egy madár. Miért nem tértek észhez??? Ez nem jó irány.
2015. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Elolvastam az utolsó elöttit és teljesen egyetértek. Én kicsit felhúztam magam, mert ma nem jött össze sok minden. Én középiskolás vagyok. Nem èrdekel más véleménye, ami nekem tetszik én azt fogom hordani és ha ez a lányok többségének nem jön be, akkor majd lesz egy olyan rész akinek be fog (bár őszintén szólva, nincs bajom nő kérdésben). Egy barátnőm van és ő is volt mindig. Nem szeretném cipőként cserélgetni, mert szeretem. Öltözködésben jelenleg farmer, ing, egyszerű cipő. Szoktam sima halásznadrág sima pólóval. A szűk fazont nem szeretem, mert nem férfias. Bàr mind màrkás (Lacoste, Retro, Versace) nem szoktam vele imponálni, nagyzolni. Amit magamnak veszek, azt általában én szerzem össze a pénzt rá, nem szülőtől kérem. Ez már átment egy életdemonstrációba. De adok magamra az a lényeg és majd egyetem mellett elszeretnék menni dolgozni és elköltözni otthonról. Egy szóval: 'önállósodni'.
2015. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Guminyuszmusz válasza:
Bejössz
2015. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!