Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan fiú, akinek bejön,...

Van olyan fiú, akinek bejön, ha egy lány szinte mindig ilyen összeállításban van?

Figyelt kérdés

-magasderekú bugyi

-köldök fölé felhúzott női szövetnadrág hagyományos fehér inggel, ami nincs betűrve a nadrágba

-lapostalpú női bőrcipő



2015. máj. 2. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég unalmasan hangzik... szóval nekem tuti nem jön be, főleg a tüdőgatya miatt.
2015. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50 fölött lehet.
2015. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó esetben egyáltalán nem látszik az öltözködésén, hogy milyen bugyi van rajta, tehát ez nem számít. A szövetnadrág-fehér ing viszont nem jön be.
2015. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smileeeeeee válasza:
Sztem elég unalmas az öltözködésed. Ideje lenne változtatni.
2015. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapbol bejon ha egy lany elegansabb, izlesesebb ruhadarabokat visel de ez csak egy bizonyos mertekig es nem azabad hogy ez atcsapjon unalomba pedig te inkabb most afele haladsz ugyhogy szerintem is valtoztatnod kellene. Nem csak fekete es feher minden, ha szeretnel elegansabban oltozni akkor is lehet olyan ruhadarabokat talalni ami egyaltalan nem unalmas.
2015. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!