Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy vagytok a nyárias...

Ti hogy vagytok a nyárias öltözködéssel? Csinálja/csinálta még valaki rajtam kívül ezt?

Figyelt kérdés

májustól szeptemberig, amíg meleg van és jó az idő nincsen rajtam semmi egyéb ruha csak egy rövidujjú és egy nadrág

azaz sem zokni, sem fehérnemű, sem trikó, stb....


mivel a mostani nyár hosszasan meleg volt, a zoknijaimat és a fehérneműimet még legkésőbb május végéig kimostam és azóta nem is használtam (na igaz, 4-szer volt zokni rajtam a nyáron, de csak azért mert sportcipőt kellett felvennem bizonyos dolgok miatt, de a többi alkalommal szandálban vagy papucsban voltam csak)

mindenhová így mentem (bevásárolni, ügyeket intézni, stb.

orvosnál nem voltam :)

otthon is fehérnemű nélkül csináltam mindent még a kertben is így dolgoztam


egész nyáron nem is került nálam egyéb ruha a szennyesbe csak egy rövidújjú és egy vékony nadrág, persze minden nap új ruhát veszek - ezt fontos tudni

és a mai napon vettem elő a trikót, fehérneműt mert hűvösebb lett


nálatok hogyan szokott lenni?



2015. szept. 6. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinek kényelmes melltartó nélkül, annak gondolom nincs is nagy melle... És még, hogy nincs jó dolgotok!
2015. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
a kérdező nem írta, hogy milyen nemű :)
2015. szept. 9. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!