Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet saját rajzból...

Hogyan lehet saját rajzból pólómintát készíteni?

Figyelt kérdés
Digitális rajzokat készítek és nemrég jött az ötlet hogy néhányat pólóra nyomtatok, készítettem több képet háttér nélkül mert csak a karaktert szeretném a pólóra semmi "keret", de ahol voltam ott mondták hogy a fehér pólón is fog látszani a "háttér" fehér rész és ők ezt nem tudják megszerkeszteni stb. Hogyan tudom kivitelezni hogy CSAK a karakter legyen a pólón? Mentsek png formátumban? vagy keressek olyan céget akik ezt megcsinálják? Ezt esetben melyiket ajánljátok? Oh És milyen kép méret a legjobb póló mintához?

2015. szept. 7. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
plázákban, azt hiszem a Mammutban van ilyen hely, régen kb. 3000ft volt.
2015. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg tudnák csak lusták, bárhol máshol egy kis plusz pénzért megcsinálják, de az is jó ha kivágod a karaktert, a hátteret átlátszóvá teszed és átrakod png formátumba. Akkr szebben néz ki színes pólón néha ha csinálsz a karakter köré egy is fehér körvonalat.

Mondjuk engem egyszer jól lehúztak a győri Árkádban, 4000Ft volt és kifizettették velem a szerkesztési díjat mert levágták az általam készített körvonalat (amit nem is kértem hogy vágjanak le!)

2015. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Photoshoppal meg tudod csinálni, hogy körbevágod a mintát/karaktert és egy üres background layerre rakod rá. Akkor nem lesz semmilyen háttere. És kb olyan formátumba mentheted, amilyenbe akarod (png, jpg, tiff...)
2015. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!