Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindenkit akinek más, saját...

Mindenkit akinek más, saját stílusa van, melegnek nézik?

Figyelt kérdés

17 vagyok,bal és jobb fülembe 14mm-es fültágító van,szökésre festett hajam,fölül hosszabbra meghagyva, körbe pár milisre vágatva. Hordok néha snapback-et, csőgatya,divatos pólók,pulcsik,az öltözködésem kicsit hipster-swag keverék, de a ruhákat leszámítva nem mindennapi a kinézetem(szerintem).

Sokan megbámulnak,esetleg (volt már rá példa) beszólnak,munkahelyen is ezzel szenvednek,és eléggé megoszlik velem kapcsolatban az emberek véleménye. Az egyik fele szerint elég jó a stílusom, a másik meg melegnek néz (pedig a nemi beállításom hetero), de nem csak engem,hanem a legjobb barátomat is. És itt jön a másik dolog,hogyha egy fiúnak van egy fiú legjobb barátja akkor mindjárt melegek? Vagy csak a lányoknak lehet legjobb barátja, a fiúknak meg csak ilyen "üljünk be a kocsmában vagy buliba és basszunk be" HAVERja lehet? Mert ezt már rohadtul nem értem

17/F. (csak normális válaszok érdekelnek!)



2015. szept. 3. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
hát nem tudom, nálunk minden harmadik tini így néz ki, már megszoktuk, senki nem nézi őket melegnek. Bár nem tudom milyen pólókat hordasz, a rózsaszín v nyakú izompólók, esetleg ha még rózsafüzér is társul hozz, igen is eléggé homárul néznek ki. ha linkelnél egy képet hogy öltözködsz akkor jobban tudnánk írni.
2015. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Hülyék, ne törőd velük.


Mondjuk te magad választottad a nem mindennapi kinézetet, ne csodálkozz, ha megbámulnak (különben miért lennél ilyen???) vagy elkezdenek találgatni, miért nézel ki ennyire extrémül.


De majd neked is benő a fejed lágya (mondjuk a füled az összeműtve se lesz a legszexibb látvány, de mostmár mindegy...), a barátság meg nagyon értékes dolog, azt végképp ne add fel!

2015. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A "V" nyak annyira nem jön be,rózsaszínt meg ilyeneket pedig fel sem vennék,inkább kék,fehér,fekete,de valami ilyesmi, csak ugye plusz még amiket írtam: [link]
2015. szept. 3. 15:58
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
igen. vannak ilyen idióták, akik ok nélkül melegeznek másokat, de lehet hogy nem. mivel nem ismerlek, lehet hogy az öltözködésed, a hangod, a járosod,... miatt mondják ezt rólad, de szerintem ne foglalkozz velük ha jól érzed magad a bőrödben :) Az igazi barát pedig sokkal többet ér, mint gondolnád.
2015. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem adom fel a barátaim,sem a stílusom pár beszólás miatt,csak erdekel ennek a dolognak a "Miért?"-je :)
2015. szept. 3. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
ez szerintem teljesen jó, semmi gond nincs vele.
2015. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sem értem,de az a leg feltűnőbb,hogy általában csak a nálam 3 vagy több évvel idősebbeket zavarja. Tény, hogy eléggé megváltoztam egy év alatt,de én így érzem jól önmagam.
2015. szept. 3. 16:08
 8/11 opened paradise ***** válasza:
69%

Ez inkább tucat,mint más.

Ne haragudj,no offense!

2015. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Azért csak az idősebbeket zavarja mert a te ,,korosztályod''-nak ez a metroszexialitás a menő amikor úgy nézel ki mint egy csöves rosszabb esetben mint egy meleg, és ehhez még férfi jellemek sem társulnak.
2015. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát sokan annak, sok embertől olvastam olyan kommentet, hogy a mai fiatalok mennyire elbuzúltak, férfiatlanok stb. Engem sosem érdekelt a mások öltözéke, a kamaszoknál divat a swag, yolos stílus. Engem is le szoktak bzizni, nem vagyok swag, yolo-s, csak egyes nőinek mondott holmit hordok..
2015. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!