Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton ferfi taska...

Louis Vuitton ferfi taska vagy hatizsak?

Figyelt kérdés

Mindenkeppen tervezek venni a közeljövöben egy Louis Vuitton termeket a Damier Graphite szinben. Srac vagyok, ezert a Michael nevü hatizsakot talan illöbbnek gondolom, de a taska is nagyon szep es kevesebbe kerül kb. 37o Euroval, ami azert penz (külföldön elek). Elsösorben szabadidös tevekenysegre, illetve munkaba hasznalnam, talan ez meg az eredetileg utazasra tervezett taska ellen szol.


Igy neznek ki:


[link]


Ti melyiket valasztanatok? Pasinak! A kerdes teljesen komoly, kivancsi vagyok a velemenyekre, kerem, senki ne kezdje el a fikazast, se az arakat firtatni stb. Köszi.



#Louis Vuitton #damier graphite
2015. szept. 11. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok,de soha nem vennék LV cuccot,idehaza lejáratott márka lett a sok kínai piacos gagyi miatt.


Mondom ezt úgy,hogy van LV pénztárcám MB tollam és ST.D gyújtóm is.

2015. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszt. A Damier Graphite viszont szerintem nem lejaratott, mint a monogram es tarsai :)
2015. szept. 11. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hátizsák!!! :)

Nekem is nagyon tetszik, páromnak is pont most néztük ugyanezt!

Én tojok rá, hogy mennyi hamisítvány van. Van pár LV táskám, sálam, cipőm, és más kiegészítőm. Eredeti mindenem! Mások pedig azt hisznek, amit akarnak. Egyébként általában látszik valakin, hogy megteheti-e, hogy eredetit vegyen, vagy sem. De aki ismeri a márkát, az a különbséget is látja.

Múltkor sorba álltunk az egyik plázás mozinál, mellettem egy lánynak olyan "LV" táskája volt, amit még senki se látott soha mivel eredetiben nem is létezik, kínais strasszos-flitteres cuccokkal kombinálva. Nem néztem volna meg, nem szokásom, de olyan feltűnően leste az én táskámat, hogy már nekem volt kellemetlen. Aztán rájöttem, hogy a saját monogramomat nem tudta mire vélni rajta! :D


Kérdező, hátizsák!!! :)

2015. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


En is belevesettem a monogramomat az eddigi cuccokba. Ugy az igazi.

Akkor vegyetek meg a hatizsakot, have fun! :)

2015. szept. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!