Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen típusú...

Szerintetek milyen típusú iskolatáskát vegyek? Most megyek gimnáziumba.15/L

Figyelt kérdés
Valami divatos, mégis praktikus iskolatáskát szeretnék venni, de tanácstalan vagyok. Hátizsák vagy oldaltáska lenne praktikusabb?Elég sok könyvnek kell beleférnie. Légyszi, írjatok vagy küldjetek képet! 

2015. aug. 26. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Oldaltáskába leszakad a vállad, munkába való jegyzetek hordására, nem suliba. Tapasztalatból elgörnyedtem tőle, szinte. Hátizsák valami márkásabb ami tovább bírja, legyen letisztult ne ilyen teljesen rózsaszín cucc.


F.

2015. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az ilyen táskák most a divatok,én is hasonlót vettem.

Szerintem mindenképp hátizsákot vegyél,mert az oldaltáskától fájni fog a vállad.

a Google-be beírod,hogy "backpacks" és kiad egy csomót:)

2015. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszii!

Ez a táska nagyon tetszik. Korábban már szemeztem az ilyen stílusú táskákkal, csak attól félek, hogy nem fér bele sok cucc.

2015. aug. 26. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyémbe beleférnek, viszont mikor veszel meg kell nézd jól,mert ebből vannak kisebbek is.
2015. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan forma van amit linkelt valaki, csak full fekete. Oldaltáskám is van, de az csak akkor ha 1 könyvnél több nem kell, mert szétveri az oldalam ha többet teszek bele.
2015. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a nyáron nem tettek még fel 100 ugyan ilyen kérdést, akkor egyet semmmmmm!!!


Szerintem a hátizsákok a legjobbak, lesz könyvetek bőven, nekem is voltak. Használtam válltáskát is, a könnyebb napokra.

Ha sportosabb akkor a vans-nak nagyon jó táskái vannak szerintem, de akár nike oldal táska is mehet.

Nem tudom merre laksz, de ha valami csinosabb darabra vágysz, akkor H&Mbe, New Yorkerbe nézz be, vannak nagyon pofás, praktikus táskák.

2015. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem rég írtam ki egy ilyen kérdést..és nekem a hátizsákot javasolták:)) szerintem hallgatok rájuk,mert nekem is baromi sok konyvem lesz:o

14l

2015. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ilyet vennék:

Viszonylag nagy méretű, sok zsebes, sötétebb színű (a világos is szép, de az könnyebben koszolódik).

Mondjuk valami szép virágmintás, vagy fekete valami élénkebb színnel feldobva.

2015. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, és mindenképpen hátizsák!


(utolsó voltam)

2015. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!