Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hány napig hordtok, egy...

Ti hány napig hordtok, egy pár zoknit?

Figyelt kérdés

Mióta elköltöztem otthonról és magamra kell mosnom rájöttem egy praktikus módszerre.


Fölveszed az első nap a tiszta zoknit,használod egész nap majd másnap kifordítva hordod.Rövidre fogva egy pár tiszta zoknit 2 teljes napig is hordhatsz.


Szerintem ez az évszázad felfedezése az,olyan lusta embereknek mint amilyen én is vagyok.Nem utolsó sorban még spórolok is vele.

Ti is így csináljátok?



2015. szept. 11. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Veszek annyi zoknit, hogy ne kelljen két naponta mosni őket, de egy zoknit csak egy napig hordok, annak ellenére, hogy nem büdösödik bele a lábam. Téli időben van az, hogy éjszakára veszem fel, és utána az lesz rajtam nappal is. De este akkor is leveszem és utána csere :)
2015. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt egyrészt nem te találtad ki, másrészt elég igénytelenségre vall. Nem lennék a párod helyében.
2015. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1 napig
2015. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1 napig, mosni meg semmi, bepakolod betöltöd bekapcsolod kiteregeted. Főleg a zokninál, a legkisebb dolog.
2015. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk pont a zoknikat utáltam legjobban teregetni egész életemben. Mióta szárítógépünk van nincs vele gondom szerencsére.
2015. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És akkor másnap a retkes részét húzod a tiszta lábadra?
2015. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

egy nap = egy zokni

bár nem is fürdök mindennap, tiszta zoknit mindig húzok a lábamra.

igaz, itthonra van pár zoknim, amit van, hogy több napig is használok, de azt is azért, mert ugye nem veszem fel cipővel és nem koszolódnak. a lábam meg nem szokott izzadni.

2015. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Éjszakára, nagy ritkán itthonra nem veszek minden nap tisztát, de ha cipőt húzok és egész nap rajtam van, akkor minden nap.
2015. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

egy alkalom, egy zokni.

Szóval ha reggel elmegyek valahova és hazamegyek levetem, akkor délután másikat veszek fel.

2015. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egy napig használom. nem fordítanám ki, mert akkor meg az a fele érne a lábamhoz, amivel esetleg mászkáltam az erkélyen stb. poros, koszos. ha veszel minden napra egy zoknit egy héten, nem hiszem hogy éhen fogsz halni.
2015. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!