Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Masassarkú 13 évesnek hétköznap?

Masassarkú 13 évesnek hétköznap?

Figyelt kérdés
Imádom a ceruzaszoknya/bokanadrág, blúz, blézer kombót, és gondoltam rá hogy néha magassarkút milyen lenne hozzá hordani. Persze nem ebben az időben :D nem is mindennap, de városban hetente egyszer vagy ilyesmi. Erre milyen magassarkút jánlanátok? Imádom a sima, elöl zárt, fekete, magassarkúkat. Milyen méretű sarkat ajánlanátok? (vastagság és magasság egyaránt)
2015. szept. 12. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt akarod hogy a felnőttek körberöhögjenek, csak tessék:)
2015. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne hordanod.
2015. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem lehetne normálisan válaszolni? Második: értem, köszönöm, hogy legalább normálisan leírtad a tanácsod.

Amúgy nem gondoltam magsra. Valaki normális válasz? Úgy se beszéltek le róla, akkor legalább adnátok tanácsot!

2015. szept. 12. 21:34
 4/9 anonim válasza:
Ha most kezdesz el magassarkút hordani, akkor érdemes olyannal "gyakorolni", ami nagyjából megtartja a bokádat, és a sarka is vastag annyira, hogy stabilan állj benne (de persze még nem megy az esztétika rovására). Magasságra sztem egy 4-5 cm kezdetnek megteszi, ami ugyan nem olyan menő, mint egy 12 cm-s, de hidd el, nincs idétlenebb, mint amikor egy nő/lány csetlik botlik a tűsarkúban. Bármivel is kezded, pár óra múlva fájni fog, úgyhogy ne tervezz benne hosszú programot, amíg nem szoktál hozzá.
2015. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudok benne járni :) Amúgy én undorodok a 10 cm-es magassarkútól, nvetséges egy 13-14 évesen. Én is ilyen 4-5 cm-re gondoltam :) Küldesz képeket?
2015. szept. 13. 09:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és egy ünnepség megnyitójára egyszer vettünk egy 7cm-es magassarkút, csak a megnyitóra, hogy utána áthúzom balerínára, de olyan kényelmeset fogtm ki, hogy elfelejtettem hogy rajtam van, és egész este abban táncoltam :DD
2015. szept. 13. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene magassarkút hordanod. Ha már ilyen korban hordod, még jobban roncsolja a bokádat.
2015. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Képeket nem tudok, mert nem ismerem a stílusodat, úgyhogy nagy vonalakban valami olyasmit ajánlanék, ami a korodnak megfelelő, tehát pl egy hegyes orrú, vagy csipke mintás cipő nem lenne jó választás, mert koravén hatása lenne. Vannak azok a cipők, amikre én 25 évesen azt mondom, hogy ehhez már öreg vagyok, vagy az élénk színe miatt, vagy mert mintás, vagy egy hozzám már nem illő masni vagy virág dísz miatt, na, érted, ezek kellenek neked :D
2015. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát a stílusom sajnos elég felnőttes, ezért vagyok "bajban"
2015. szept. 14. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!