Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl felnőttes a stílusom,...

Túl felnőttes a stílusom, szerintetek is? Hogyan finomíthatnám?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy ami tetszik, félek felvenni nehogy nevetséges legyen.Mindenki akinek megmutatom mi tetszik igazán ezt mondja. Szerintetek is az? Hogyan finomítsam? Az ilyen összeállítások például nagyon tetszenek:

[link]

[link]

[link]


13/l


2015. szept. 14. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is tetszenek az ilyen összeállítások. Nyugodtan vegyél fel ilyeneket! Ha elképzelem egy 13 éves lányom (mint pl. magamon), akk. tök normálisan látom magamat. :D Én szívesen húznék fel ilyeneket, csak szinte sehol sem látok ilyeneket, vagy pedig horror árban. Tény, hogy 13 évesek nem ilyenbe járkálnak, viszont.. szerintem elég sok ilyen korúnak tetszenek ezek. :)) Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, hogy szerintünk is az, de nem tudom megfogalmazni. :)
2015. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a 13 évesek normálisnak látják magukat, valójában elég nevetségesen néznek ki felnőtt ruhákban.
2015. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igen igazad van mi máshog átjuk magunkat, és tudom, hogy fura rajtunk ez a viselet, ezért kérem az itt lévők segítségét, így örülnék, ha a véleményeden kívül a tanácsodat is leírnád. Köszönöm
2015. szept. 14. 16:53
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Már miért nézni ki nevetségesen? Pláne aki nem is 13-nak néz ki, hanem sokkal többnek?
2015. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
* nézne
2015. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az első képen lévő blézert, illetve a 3. kép összeállítását még én sem venném fel, pedig már rég elmúltam 13... A többivel nincs baj. De amiket írtam, hát kb anyukámon tudnám elképzelni, ha ő ilyen karrierista üzletasszony lenne.


Persze nem vagyunk egyformák, én csak a magam nevében tudok beszélni és az én véleményemet megosztani. Én ezeket a nagy masnis, rózsás, fodros, bodros, "csiricsáré" elemeket mindenképp mellőzném, mert öreges hatást keltenek. Én úgy vagyok vele, hogy a kevesebb néha több. Manapság inkább a minimalista stílus érvényesül a fiataloknál. Illetve a színek is nagyon fontosak, az első kép például jó a színekben (mondjuk én a bézs szoknya helyett egy fehér nadrágot választanék a felsőhöz), de a 3. bézs és ez a fáradt piros szín meg nagyon lapos, "életunt".


Neten nézelődj, keress divatblogokat korosztályodból, vagy ott van a lookbook.nu, ami mindig kéznél van, ha ötlet kell.

2015. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem magassarkút még ne hordj, helyette valami csinos balerinacipő jó választás lenne, az elegáns is, de a korodnak is megfelel.

[link]


[link]


Blézert is simán vehetsz, de inkább világosabb színűeket, bátran hordj színeset amig megteheted. Negyven évesen már nem fog minden jól állni. Egy világoskék farmer vagy sötétebb, egy egyszerű póló (fehér, halvány rózsaszín, szürke, vagy akár mintás), egy szép blézer (bármilyen halvány, pl zöld, rózsaszín, eperszínű stb) egy balerinacipővel vagy egyszerű bokacsizmával nem "túl felnőttes", de mégis idézi ezt a stílust kissé.

ilyesmire gondolok: [link]


[link]


világos,fiatalos színeket használj mindenképp :)

2015. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó által írtakat fogadd meg, jó alternatívákat írt.


A szettek, amiket linkeltél nem neked valók, sőt nem is kiskorúnak valók, ha ezek komoly business öltözékek és még egy 15-16 évesen is nevetségesen mutatnak. Együtt hordva mindenképp.

A cipők? Az első képen 12 centis tűsarkú, a másikon egy 12 cm 3-4 centis platformmal. Ilyen korban???? A 1. és 3. képen lévő táska szintén nem a te korosztályodnak való.

A nadrágos összeállításnál a kardigán szép, jó, ilyeneket nyugodtam viselhetsz, de az egész öltözék rendben lenne például egy alkalmi viseletnek. Ezzel nincs baj.

A két szoknya sem rossz, a fekete felső is szép, magukkal az összeállításokkal van baj, egyben ezek a darabok még nem neked valók. Én hordok ilyeneket, nálad több mint 15 évvel idősebben, mert a munkahelyen ez a dress code.

2015. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hetes leírta a tutit. magassarkú egyáltalán nem kell ekkora korban, és a blézerek is kicsit túl üzletasszonyosak, felnőttesek. valami vidámabb, élénkebb színű blézer, balerina cipővel és okés.
2015. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Az miért baj, nem értem, hogy valaki korán kezd nőiesedni stílus szempontjából. Amit nem kellene felvenned, az egyedül a magassarkú, mert ilyen korban nem egészséges. A többivel semmi baj nincs. Inkább öltözködjön így, mint vakon az épp aktuális tinitrendek szerint... most miért jobb egy emós csaj, vagy valaki, aki megrekedt 8éves szinten és kisvirágos-kislepkés gyerekcuccokat hord?

Aki meg emiatt kineveti a másikat, ki fogja más miatt is nevetni. Inkább vállald fel a stílusod, ennyi :).

2015. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!