Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában voltál tegnap/v...

Milyen ruhában voltál tegnap/vagy most/voltál ma/leszel holnap?

Figyelt kérdés

sminket is írhattok,meg h milyen volt a hajatok

Bye


2010. márc. 13. 10:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

tegnap:szürke csőgatya,sima fehér trikó,szürke csillagos sál,fekete bőrkabát,fehér converse

smink:alapozó,púder,szÁjfény

hajam:kivasalva szorosan felfogva magasra


ma:mivel itthon voltam-fekete melegítő,sima fehér poló,hajam összefogva szorosan,no smink

2010. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
14/L
2010. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

fura,hogy egyikőtökön sincs bugyi,és csak egypáratok visel zokit:D

;D

2010. márc. 13. 14:42
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

tegnap: fekete csőnadrág, fehér ing, KOKÁRDA, fekete kardigán, kötelező sál, meg csizma.

smink: semmi

haj: kis hullám, (ami mindenkinek nagyon tetszik.)


ma: szinte egész nap adidas melegítő meg egy philip russeles könnyű kis polo


18/l

2010. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
tegnap volt rajtam leopárdos cicafix,meg fekete tanga..ma fekete minden! :D zokni térdzokni fekete fehér csíkos,tegnap cicás!
2010. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

tegnap: sötétszürke répanadrág, fekete rövidujjú garbó, fölé egy vékony anyagú kék póló nagy kerek kivágással, meg fűzös fekete lakk magassarkú. hajam kiengedve, frufru is, semmi belövéssel, csak úgy + ezüs lógós bizsu fülbevaló, mániákus vagyok :))

ma: barna szoknya, barna térdig érő bőrcsizma, fekete rövidujjú garbó, barna-zöld kockás mellény, sötét keki harisnya + apró zöld köves bedugós fülbevaló, frufrum hátratűzve, hajam kiengedve.

holnap: fekete pamut mélyülepű nadrág, szőrös zokni, fehér beatles póló... semmittevős nap, itthon leszek :) hajamba meg rakok egy gumis pántot meg felkötöm, úgy szoktam. 16/L

2010. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi az offért! Kedves utolsó, honnan szereztél Beatles-pólót? :)
2010. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

tegnap:

farmer, világoskék póló bagoly mintával. Oldalra fésült rézvörös, rövid haj, lábujjközes papucs, zöld válltáska.


ma:

farmer, piros póló, kuszán álló haj, mezítláb.


sminkelni nem szoktam

2010. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!