Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki nem a divatkatalógus...

Ha valaki nem a divatkatalógus szerint öltözködik, nem olyat hord ami mindennapi divatban benne van, akkor az egy lúzer? Röhejes?

Figyelt kérdés
Én mindent felveszek amit tetszik... rengeteg márkás cuccom van, de én nem úgy hordom, mint az összeállítások mutatnak... keverek mindent mindennel... ez baj? lehet hülyén néz ki, de legalább ettől leszek más mint a többiek... miért nincs saját törvénye, értékrendje, stílusa az embereknek? a média ennyire meghatározó? :(
2010. márc. 13. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a média ennyire meghatározó. Akkor leszel lúzer, ha annak érzed magad. Az egyéni stílust nem hívják lúzerségnek, legfeljebb egyes - valószinűleg igen értelmes - emberek.
2010. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meghatározó a média eléggé. lehet hogy ízlésesen kéne összeállítani a cuccaid de attol még nem lesz olyabón mint a divatlapokban. :]
2010. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem leszel olyan*
2010. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

rám soha az életben nemvolt hatással a média. sztem csak azokat "eszi meg" akik önbizalomhiányosak.

nemazt mondom h én elavult régi cuccokban járok, de nem követem azt a divatot amit a tv közvetít. nincsen egyedi stílusom sem, azaz úgy nem egyedi h mindenki megnéz az utcán mert annyira más. sztem nekem normális stílusom van, amit én alakítottam ki magamnak, nem vagyok feltűnő benne. és így érzem jól magam, és mindigis így éreztem jól magam. eleve sosem tetszett az amit a média kreált.

én megvoltam elégedve a saját ruhatárammal, és volt önbizalmam úgyis, és jól éreztem magam. és igazából ez a legfontosabb h jól érezd magad, elfogadd magad...a saját ruháidban. ehhez pedig nemkell a média "segítsége"

2010. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:)) én nem érzem magam lúzernek, mások nézhetnek engem annak, de ez legkevésbé érdekel.

Örülök, hogy van valaki aki nem a média által lesz valaki... személyiségeket gyártanak az emberekből. Nem lesznek önmaguk, és erről ők nem is tudnak.

2010. márc. 13. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:

és nem is érdekli őket..kinyit egy magazint,kiválasztja belőle a ruha szettet,megveszi,és a ruházata letudva.

sosem voltam ilyen..de engem nem izgat,ki mit hord,engem az izgat,hogy ne legyek tucatlány.. :D

tehát ennyivel én is lúzer lehetnék,helyette a társaságomban jóarcnak mondanak..szerintem nem az öltözködéstől lesz valaki lúzer,hanem a béna viselkedéstől..

2010. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A lúzerséget arra írtam, hogy valaki képes mást annak nevezni az öltözködése miatt...

egyébként a fiatalok a média áldozatai.. én 18/L vagyok, szeretem a szép ruhákat, de szerintem minden kórhatárnak meg kéne, hogy legyen a ruhadarabjai. Egy 14 évesnek ne legyenek kivágott, dekoltázst kiemelő ruhadarabjai. Sajnos már láttam ilyet, azért írtam... tömegével gyártja a tv és a szennylapok a személyiségeket... annyira sajnálom azokat a lányokat, de csak rájönnek idővel, hogy mi a fontos az életben

2010. márc. 13. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, rendszeresen kapok beszólásokat ismerőstöl-ismeretlentől, de ez ezzel jár, én büszkén viselem, hogy nem vagyok egy átlagkinézetű tömegember.

Szerintem fontos az egyéniség kifejezése.

2010. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!