Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok Ti hogy vásároltok...

Lányok Ti hogy vásároltok fehérneműt? Amikor megláttok egy jó darabot, vagy céltudatosan? És mennyit áldoznátok egy szép igényes darabért? Milyen gyakran vesztek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
En altalaban alkalmakra (pl valentin napra) szerzek be uj fehernemuket, ilyenkor elhatarozom hogy elmegyek egy fehernemuboltba es ott szetnezek. Szetteket szoktam venni esetlen szexi haloingeket, egy-egy szettre 5-10ezer forintot aldozok
2015. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én általában a tescóból szerzem a fehérneműimet. Mindig amikor arra járok, körülnézek. Ha tetszik valami megveszem. Ált egy bugyira 1500 ftnál többet nem költök. Melltartóra max 4000ft. De nagyon szeretem az f&f-es cuccokat, igazán minőségiek az árhoz képest.
2015. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bemegyek, körbenézek, majd először sírok, hogy nincs az én méretemben, aztán meg az ára miatt, végül kimegyek. :(
2015. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Akkor veszek, mikor megtetszik egy és épp van pénzem. Vagy elindulok, hogy na, most veszek magamnak egy szép bugyit, de sose tudom előre, milyet akarok, max fazonra, illetve ha tudom, hogy alvós bugyit akarok (pamut) vagy hétköznapit (csinos-csipkés).Sokszor elcsábulok melltartóra is (vagy ha melltartót veszek, akkor a hozzá illő bugyira)

Régebben sokat vettem, kb 2hetente, van is egy csomó cuccom, mostanában elég ritkán, másra kell a pénz. havonta-kéthavonta.

2015. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor épp megtetszik, és van rá keret. Most van egy halom, most nem is járok ilyen helyre, de amugy olyan havonta. 5000Ft a max, amit még kiadnék érte


21L

2015. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vettem a tescoban 600 Ft-ért 5 db tangát, az eredeti ára 2000 Ft, azt hiszem jól jártam. :D De egyébként 2000 Ft-ért is meg szoktam venni, annyiért is megéri, szeretem az f&f-es fehérneműket, melltartót is itt szoktam venni. Most abból is vannak akciósak. :D

19/L

2015. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában a H&M-ből szoktam venni általában hármas csomag bugyikat, egy csomag 2000 Ft-ba kerül. Szeretem őket, mivel szépek (csipkéset szoktam venni) és kényelmesek is. Pár havonta szoktam venni, de jelenleg elég sok bugyim van, szóval most valószínűleg jó ideig nem fogok venni.
2015. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy melltartót a New Yorkerből, vagy a Tezenis-ből szoktam venni, és egy darabért 3-4 ezer forintot vagyok hajlandó kiadni.
2015. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha tudnék 10 ezer forint alatt! Ehelyett inkább rossz méretekből összecsapok egy home made-et... :D (:()
2015. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: cseles :) én turizok, szintén méretproblémák miatt.


Kérdező: melltartót amikor épp találok. Bugyit és zoknit meg ha szükséges, Tescoban, csak pamutot, kb félévente. Ha gazdag lennék elvernék erre egy vagyont mert imádom a fehérneműket, jelen helyzetemben kénytelen vagyok önmérsékletet tanúsítani :).

2015. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!