Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az túl sok hogy 15 éves...

Az túl sok hogy 15 éves vagyok, és ilyen kendős fejpántot akarok horadni?

Figyelt kérdés
EGY tumblr s lányra szeretnék hasonlitani.Hetfőn ugy szeretnek menni hogy szogegyenes haj egy copfba es az a kendős hajpánt .TUL SOK egy 15 évesnek? :/

2015. szept. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Szánalmas, hogy így gondolkodsz.

"Hasonlítani akarok..."

Inkább keress egyéniséget.

12 éves vagyok, nem nagyon érdekel, ki mit gondol, milyen pillangós rózsaszín cuccokba kéne járnom, azt veszek vel ami tetszik, és nem a támblör princesz 'egyéniségeket' fogom követni.

Kérdésedre visszatérve;

Te soknak érzed?Ha nem, akkor nem sok.

Ha annak érzed, és bizonytalan vagy benne, felejtsd el, ennyi.

2015. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kell felfujni a dolgot láttam tumblrn azt a frizurát és gondoltam hogy miért ne próbáljam ki.ÉS ITT megkérdeztem hogy túl sok e suliba a kendős haj :* és kösz nem kell egy 12 évestől kioktatás
2015. szept. 26. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha nem tetszik a véleményem.

Ez van, te kérdezted, te barom:D

2015. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Ez a tizenkét éves garantáltan normálisabban gondolkodik, mint te, még akkor is, ha kegyetlenül bunkó. :D


Szerintem se másokra akarj hasonlítani, persze, ha tetszik, hordjad. Esetleg valami link, hogy milyen lenne??

2015. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel, egyáltalán nem kell emiatt szánalmasnak nevezni, csak érdekelte, hogy nem sok-e ez egy 15 éves lányon...

Szeritnem semmi baj nincs ezzel, bár én biztosan nem viselnék ilyet. Képet nem linkelnél?

A 12 éves lány meg kicsit sokat enged meg magának. Senkit se barmozzunk le ismeretlenül, jó lányok?

2015. szept. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!