Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról a...

Agotachan kérdése:

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik divatból rockerek?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít, ha valaki eljátsza, hogy rocker, csak hogy menőbb, elnézést, "mencibb" legyen... Közben popzenét hallgat, és semmit nem is tud azokról az együttesekről, amiket elvileg imád.

2015. szept. 27. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik csaj tud menő lenni a rocker szereléstől :D A hazai rocker csajokra inkább a slamposság jellemző.
2015. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sose láttam még divatrockert. Miért mondaná bárki is hogy rocker? Az már nagyon rég nem menő. Által
2015. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
miért, hol menő még rockernek lenni?:D:D:D
2015. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan, hogy divat rocker.

Annyira irritáló, amikor ezt mondják.Miért hallgatna valaki rockot, ha nem tetszik neki?Miért öltözne úgy, ha okádhatnékja van tőle?

És legfőképp, miért mondaná magára valaki, hogy rocker, ha popot hallgat?

Nem hallgathat valaki egyszerre több fajta zenét?

Rám is hányszor modták, hogy divat rocker vagyok, mikor nem is vallom magam rockernek, csak pár hozzád hasonló degradált idióta kitalálta, hogy én divat rocker vagyok, mert fel merek venni egy bandás pólót, amit én igen is szeretek, pedig alapból imádom a színeket stb.

2015. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ehhez én már öreg vagyok. A mi korosztályunkban már nincsenek divatból rockerek. Bár, ahogy az előttem lévők írják azt tapasztalom én is, hogy a tiniknél sem divat már rockernek lenni. Ha mégis valószínűleg az illető, csak szeretne beilleszkedni valahová és máshová nem tud, de lehet csak szereti a fekete ruhákat, ezt a stílust. Nálad, hogy működik ez kérdező? Ha valaki pop zenét hallgat, akkor az nem vehet fel fekete bakancsot? Én pl imádtam tiniként a szegecses öveket, pedig a "legmenőbb tini poppot" hallgattam. Akkor én divat rocker voltam vagy minek számítottam?
2015. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas ez a kérdés!2015-ben vannak még rocker kis csajok?Nagyon keményen hangzik.Ez a legfontosabb ami mostanában foglalkoztat?Hogy ki az aki szakadt csövesként szeret kinézni és ki az aki nem, és ehhez milyen zene passzol?Most azt akarod hallani hogy irgum-burgum a divat rockereknek:D A "mencibb" szóból tudom hogy lány vagy,ha már egyszer ennyire foglalkoztat a külső nem sallangokat kéne magadra húzni hogy egy legyél a sok közül hanem azt viselni ami jól áll szép,bájos passzol az alakodhoz és legfőképp EGYÉNISÉG LEGYÉL ha fiú lennél akkor meg az hogy igényes ápolt srác legyél.Nem akarlak bántani úgy is kinövöd...
2015. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsán hangzik :D mert a rocker öltözködés is egy divat. A saját stílusához kialakult divat, hiszen megmutatja, mit hordj. Amihez esetenként kapcsolódik egy életstílus és egy zene. De a stílusok keveredhetnek simán, az emberek pedig sokfélék. Egyet értek az előttem szólókkal.
2015. szept. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az sztem marha gáz, ha valaki divatból hazudja magát bármilyennek. Ebbe a rockerség is beletartozik, meg az is pl., ha vki nagy könyvmolynak mondja magát, pedig a kötelezőkön kívül csak a Twilightot olvasta. Ez elég szánalmas viselkedés. Az öltözködés része, ami egyedül nem ciki sztem, mert attól tetszhet vkinek egy adott öltözködési stílus, ha a mögöttes tartalom nem is. Plusz ami még eszembe jut, hogy az sztem nem zárja ki egymást, hogy vki popot is hallgat és rockot is. De ha tényleg nem hallgat rockot, csak azt hazudja, hogy bejöjjön X pasinak vagy ne lógjon ki, az ciki.
2015. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!