Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlanátok egy...

Milyen ruhát ajánlanátok egy 17 éves lánynak esküvőre? Jövőhéten lesz.

Figyelt kérdés
Az idő miatt nem igazán tudom mit vehetnék fel.Van egy ruhám,de elég nyárias,és nincs hozzá illő kabátom,sőt,alapból hülyén nézne ki kabáttal.Én egy elegáns nadrágra gondoltam valami csinos inggel,amit máskor is fel tudnék venni,plusz rá ballon vagy szövetkabát,időjárástól függően.Szerintetek hol lenne érdemes nézelődnöm(Debrecen)?Mert eddig semmim nincs meg,csak a cipő:)Sőt, az sem a legjobb...;)
2010. márc. 15. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jó lenne egy szép ing vagy blúz esetleg tunika csinos nadrág egyszerű magassarkú és egy blézer vagy kabát! Olyan ruhákat vegyél amiket mással hordva hétköznapra is tudod használni. Pl a felsőt egy farmerrel! Jó vásárlást és bulizást a lagzira:)
2010. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nagyon köszi!

és szerinted melyik boltokban lenne érdemes szétnézni?és szerinted milyen anyagból kellene lennie a nadrágnak?mert tesóm pl koktélruhában lesz és nem akarok mellette slamposnak tűnni:)

2010. márc. 15. 12:22
 3/12 A kérdező kommentje:
na egy kicsit hülyén fogalmaztam bocsi:)
2010. márc. 15. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

nem tudom ismered a www.bonprix.hu-t de ott nagyon klasz ruhák vannak viszonylag olcson! Onnan is tudsz rendelni vagy legalább kinézni mit szeretnél. A nadrág szerintem valami finomabb kosztüm anyagból legyen akkor biztosan nem leszel slampos!

2010. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Szerintem ha szétnézel a kínaikban, biztos találsz koktélruhát.


Esetleg nézd meg, hátha találsz az Orsay-ba (Fórum) valami jót. Ott is szoktak lenni. pl.:

[link]

[link]

2010. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az idő miatt nehéz dönteni.

Szerintem egy kosztüm anyagú fekete élére vasalt nadrág egy csinos blúzzal és egy szép magassarkúval szép lenne.A blúz lehetne barack,zöldes esetleg kék árnyalatú.A lényeg,hogy ne legyen semmiképp fehér és túl kirívó sem.Egy szolid színű blúzzal elegáns lennél:)

15/L

2010. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyosak vagytok!:)igazából a kosztüm nem az én világom,de koktélruhában sztem szétfagynék.egyáltalán koktélruhához milyen kabát illik?
2010. márc. 15. 12:39
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A cosmopolitan.hu-n találsz hasonlókat.
2010. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ez pl milyen lenne?csak az a gond,hogy a cipőm fekete...

2010. márc. 15. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!