Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki testhez simuló vagy átlátszó nadrág alá hagyományos bugyit vesz fel?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki átlátszó nadrágot vesz fel, az hülye. A passzos nadrág + telebugyi kombó nem éri el a megbotránkozási ingerküszöbömet.
2015. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
béna.. de amúgy nem érdekel.
2015. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon látszik, nagyon feltűnő: öreges, igénytelen, gáz, nincs tüköre.

Ha egyébként nem feltűnő, csak ha kifejezetten bámulod, akkor veszed észre, hogy mintha ott lenne a bugyi: semmi, az a gáz, aki bámulja :)

2015. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*tükre :)
2015. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit :)
2015. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kb. 50-50%-ban hordok hagyományos és francia bugyit, tangát nagyon ritkán veszek fel. Passzos farmert hordok általában vagy vastagabb anyagú vászonnadrágot. Leggingset csak hosszú felsővel hordok. Néha valamennyire látszik a fehérnemű vonala, de azért egy méretben passzoló alsónemű nem üt át olyan vészesen szerintem. Én egyedül világos, vékony anyagú vászonnadrághoz nem vennék fel hagymányos bugyit, de ettől még nem nézem le azt aki így tesz.
2015. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyent látni, akiket szoktam leggingsben popsi mutatósan, azoknál nem látszódott át, de én sem olyan harisnya vékonyságúakat hordok, hogy átlátszódna. Főleg ha harisnyával hordom, akkor nem is veszek bugyit, így nem adja ki a vonalát.
2015. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
valamikor börtönbe záratnám, az ilyet, de mindenkinek a saját dolga hogy öltözködik fel, ha ő így jól érzi magát, ám legyen. de szerintem törekedni kellene az ízlésre
2015. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kicsit idétlen hatást kelt, ha a feszes naci alatt látszik a bugyivonal. De igazából azt horda mit akar, vagy ami kényelmes neki, legfeljebb nekem nem tetszik.

Én fiú létemre is csak tangát veszek fel feszülős skinny farmer alá, mert nekem is ugyanúgy látszana alatta a hagyományos. :)

2015. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem beindít. :)
2017. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!