Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meg lehet szokni ezt az érzést?

Meg lehet szokni ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Vettem magamnak két tangát, mind a kettő széles pántú, a fenekemben meg is van egy kicsit gyűrődve. De ahányszor lépek vagy mozdulok, csikizi a fenekemet, ez másnál is így volt? Vagy csak azért érzem, mert szokatlan? Most hordok először ilyen bugyit.

2015. okt. 8. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha meg van gyűrődve a fenekedben akkor az nem jó fazon neked. Érdemesebb vékonyabb fenékpántú tangát venni, az komfortosabb érzés lesz. :) Az a jó és kényelmes, amikor szépen befeszül a fenekedbe gyűrődés nélkül. :)


Az hogy csikizi a fenekedet, az elején normális, nekem is így volt, de pár nap alatt megszoktam. Utána már csak kellemes simogató érzés lesz járás közben, vagy szinte még az sem, ha jó a méret és a fazon. :)


Ha lány vagy, akkor könnyű dolgod van, mert nektek nagyon sok féle tangát lehet kapni bármelyik boltban, de sajnos nekünk fiúknak elég nehéz igazán jó tangát találni. :(

2015. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem gondolod, hogy ez nem öltözködés, hanem szexuális témájú kérdés?
2015. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Középen is szélesebb a pántja, azért van enyhén meggyűrődve a fenekemben. Igen lány vagyok, tizennégy éves.
2015. okt. 8. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Próbálj ki egy keskenyebb pántút, meglátod sokkal jobb lesz. De nem a cérna vékonyságúra gondolok, hanem aminek kb 1cm a legkisebb szélessége. :)


Nekem is van ilyen szélesebb pántú, de nekem sem a kedvencem. Viszont amelyiknek keskenyebb azokat imádom, mert nagyon kényelmesek. :)


#1 voltam.


F

2015. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Eléggé lejárt már a tangák kora.Egészségtelen,rengeteg fertőzést összeszedhetsz,plusz fogalmad sincs milyen méretű,fazonú kell neked.Gyerek vagy még ehhez,majd felnőttként,a pasid elcsábításához hordj ilyet,sima hétköznapra normális anyagú pamutalsót vegyél.Már remgeted van.Pl.grancia,illetve olyan is,ami majdnem tanga de azért teljesen nem tűnik el a fenekedben.
2015. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
*rengeteg,*francia bocsi,telefonon melléütöttem párszor.
2015. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A méretemet tudom, L- es. Kényelmes amúgy, csak szokatlan, a pánt meg a fenekemben azért van meggyűrődve, mert az is olyan széles.
2015. okt. 9. 07:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér a vékonyabb, de én azt is érzem. Nap közben ha lefoglalnak a tevékenységek, akkor nem tűnik fel annyira, de otthon rögtön lecserélem, mert pihenni vagy aludni pl. nagyon zavaró.
2015. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
[link] Nekem ilyen van, csak az oldalpántja is szélesebb, meg fehér.
2015. okt. 9. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Hú, ez baromi széles. Nem csodálom, hogy nyom.


Nekem a férfi tangáim is sokkal keskenyebbek ennél fenékrészen. :) Kb fele ilyen, vagy még keskenyebb. :)

2015. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!