Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt a legdurvább. ruha...

Mi volt a legdurvább. ruha amibe kimentetek az utcára?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 22:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Virágos nadrág,és egy virágos rózsaszínű papucs..sajnos nem volt más választásom..kutyát kellett kergetni.
2015. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromban feket-rózsaszín rakottszoknyát vettem fel fehér-piros csíkos pólóval ,fekete nejlonharisnyával és fehér sportcipővel.így mentem suliba,elég durva volt :
2015. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

70-80 kilósan mini gatya... Ráadásul neon színű harisnyával. Hát gondolhatjátok. :) Aznap nagyon elhittem. :)

Bár a "nővérke szerkó" se volt semmi, amiben bulizni indultam egy éjszaka. Csak nekem nem esett le, hogy úgy nézek ki benne, mint egy ápolónő. :D

Divatbakit sokszor elkövettem már, de akkor általában nem volt más választásom. :D

Alapjáraton visszafogott lány vagyok, így már az rendbontó, ha nem tornacipő+farmer+pulcsi van rajtam. :))

2015. okt. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csíkos latex leggings, vagy nylonharisnya rövidnadrághoz.
2015. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég lotyós, kissé goth stílusú ruha. Rövid szoknya, fűzőszerű felső, neccharisnya, magas csizma... ehhez szegecses kiegészítők és durva smink meg paróka... :D Mondjuk jelmezként viseltem, de elég érdekes élmény volt így eljutni A-ból B-be.

Meg ha a pizsi ruhának számít, arra is volt már példa.

2015. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fekete csőszoknya,szaggatott harisnya,csipkés polo,kabát,bordó bakancs.És ehhez angyalszárny :D Igaz,ez egy jelmez volt..de így járkáltunk aznap mindenfelé,boltokba,stb. :D Bár sokaknak szerintem a hétkoznapi ruháim is soknak tunnenek.
2015. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel megboldogult tinikoromban rocker voltam, így kizárólag durva cuccokban mentem utcára 14-18 éves koromig. Azóta az öltözködésem megváltozott, a zenei ízlésem viszont nem.
2015. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kissé lyukas boxer. :D Bár csak a szembe szomszédig mentem. D:
2015. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
extra miniszoknya ráadásul színházba a sulival :D és ez télen volt bunda volt rajtam és a fiúk végig azzal szívattak,hogy tuti nincs rajtam semmi :D
2015. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Még anno 12 évesen, amikor elkezdett érdekelni az öltözködésem és próbálgattam különböző stílusokat.. na akkor szörnyen tudtam felöltözni.

Piros hosszúujjú, rá (!) milka lila izomtrikó (lányként..), amin egy pillangó van, mindezt barna kordszoknyával és FEHÉR harisnyával. (Anyukámat hibáztatom, aki így elengedett reggel:D)


Egyszer meg fehér harisnya, piros szoknya, neonzöld top, egy arany sportcipővel. :))


Azóta már nyolc év eltelt, mostmár normálisan is fel tudok öltözni:)

2015. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!