Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék vásárolni nagyobb...

Hol tudnék vásárolni nagyobb nagyobb méretű felnőtt pamut Bodyt?

Figyelt kérdés
A páromnak szeretném 2Xl-es pamut, fekete vagy fehér szélesebb vállpántos bodyt.

2015. okt. 16. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen árkategóriából gondoltál, a rendelős oldalakon 3-4 ezertől van, határ a csillagos ég.

HDI:

pamutos olcsó: [link]

poliamid, elasztán, szintén olcsó: [link]

Szerintem az utóbbi a kényelmesebb, de emberfüggő, valakinek jobb a pamutos, na meg ahogy látom csak sima XL-ben van. Nem tudom mennyire vagy XXL, mert ezek elég jól nyúlnak.


Drága, alakformálós, de kifejezetten csinos, szintén széles pántos, és egésezen nagy méretbe is van [link]


OTTO: Ez a legolcsóbb, 5000 körül kettőt is kapsz, van nagy méret is:

[link]

2015. okt. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a Bonprix lemaradt, szóval:


Olcsóbb, pamutos:

[link]


Csinosabb, kényelmes, de a hdi-snél jóval olcsóbb:


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, de mivel nem nekem lesz ha nem a páromnak, azért is keresek 2XL-est, így csak az elsők jöhetnek szóba!

Ugyan is nem egy ismerőse veszi fel a hideg időszakban, pláne hogy ők is sokat dolgoznak kint télen!

2015. okt. 24. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!