Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok nem sok 3 bugyi és 2...

Csajok nem sok 3 bugyi és 2 harisnyanadrág, egyszerre?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőmért (18) mentem egy rendezvényre, tudjátok koszorúzás stb., térdig érő fekete ünneplő szoknya, még csak 3 hónapja járunk.Amikor hazaértünk, nála, nagyon furcsán viselkedett, máskor szinte mindég ha haza ér azonnal átöltözik, tegnap még 2 óra után is még mindég a szoknyájában volt. Később kiderült hogy nem mindennapi dolgot vett fel a szoknyája alá, sorolom 2 bugyi rá 2 harisnyanadrág rá body rá valami franciabugyi. Azt mondta nagyon fázik szoknyába és nagyon szégyelli. Én megértem de ö katasztrófának tekinti hogy én ezt megtudtam.Csajok ha ti voltatok hasonló helyzetbe, ha leirjátok talán egy kicsit ő is kibékül a gondolattal hogy ez nem is volt anyira ciki helyzet.
2010. márc. 16. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes...Szerintem nyugtasd meg, amúgy szerintem iszonyú sok, én 1 bugyit veszek fel, rá nadrág és kész. De mondom, éreztesd vele, hogy neked nem probléma.
2010. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
szoknyához én is szoktam 2 harisnyát venni :D meg a franciabugyit azért hogy ne csússzon el a harisnya :D sztem egyáltalán nem ciki :d most inkább faggyunk meg??
2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
én ilyennel nem szoktam törődni.Ha fázok akármit felveszek,mert az egy borzalmas érzés.Inkább lenne büszke magára,hogy nincs kint az egész dereka meg a lába közé nem fúj be a szél.
2010. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szóval ez általános? Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 16. 21:26
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

én is simán felveszek 2harisnyát - ha hideg van, hát nem tehetek róla. Inkább 2harisnya,minthogy megfagyjak. Inkább aza nem normális,akinek kint van mindene,aztán pár év múlva csodálkozik h felfázás miatt ilyen-olyan gondjai lesznek.

Mondd meg a barátnődnek,hogy jól tette, a saját egészsége érdekében is és hogy nincs egyedül :)

Persze azt is mondd el h téged se zavar ez.

22/L

2010. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatbol mondom,de vajon nem lehetséges h stoppon volt és nem akart átütni?Régen én csináltam ugy h 2 bugyit vettem fel,mert féltem h könnyen átütök...
2010. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
21.36 Igen lehet hogy pont stopon volt (van). Ne értsetek fére csak kiváncsi vagyok hogy más lányok, nők is igy csinálják ha nagyon fázósak.
2010. márc. 16. 21:48
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát én aztán nagyon fázós vagyok, úgyhogy én is simán fel szoktam venni 2 harisnyát...csak sajna én még úgy is fázok =S

(pedig felül is meg mindenhol rendesen fel vagyok öltözve...ilyen a természetem vagy nem tudom =S)


15/L

2010. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ha valaki fázós, akkor segítsen magán, ahogy tud :)

Mondjuk én nem öltöznék így be, de ez már az én hülyeségem.


Egyébként lehet, hogy a kapcsolatotok még friss, és ezért nem akart előtted ilyen dolgokat megmutatni- legyen szó akár a fázósságról, akár a menstruációról.


Mondd el neki, hogy ebben szerinted semmi ciki nincs, és felejtsétek el az egészet.


24/l

2010. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
rajtam szokott lenni 3 harisnya is :DD..
2010. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!