Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, egy télikabátnál nem...

Lányok, egy télikabátnál nem baj, ha minden harmadik ember olyat hord? Ti megvennétek ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval ruhákban finnyás vagyok arra, ha sok emberen látok olyat, vagy ha valami adott rendezvényen szembejön ugyanaz a felső, egyberuha, cipő, stb. De télikabátokban azért annyira nem nagy a választék, hogy mindenkinek másfajta legyen... Egyébként egy barna színű parkakabátot vettem, ami most ugye nagyon "divat" a fiatalok körében, és kicsit tartok tőle, hogy ciki lesz, ha a suliban 20 másik ember is ilyenben jön. Titeket zavar az ilyesmi?
2015. okt. 21. 08:50
1 2
 11/11 Sunshinedoll ***** válasza:
A télikabát nekem szükséges rossz. Nincs pénzem egynél többet venni, úgyhogy mikor télikabit vettem tavaly azt néztem, hogy kihasználható legyen és meleg, és azért valamennyire jól nézzen ki, de ki is tudjam fizetni. Persze sokaknak van sötétkék pufidzsekijük, de mit csináljak vele, télen túlságosan fázok, hogy nagyon divatoljak.
2015. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!