Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ha fotózásra mennétek...

Lányok! Ha fotózásra mennétek milyen ruhákat vinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés

Nemsokára egy fotózásra megyünk pár lánnyal, mivel 12.végén így szokás a sulinkban, ki is néztünk egy fotóst már. Kinti és benti képeket fog egyaránt készíteni.

És mivel kitudja, lehet csak most az egyszer adatik meg,hogy profi fotós készítsen nekem képeket, a legjobb formám szeretném hozni. Lesz egy natúr sminkem, füstösre gondoltam, mivel kiemeli a szemet. A hajam behullámosítom, elmegyek rendberakni a szemöldököm stb.


Viszont nem tudom milyen ruhákat vigyek. Kb 4-5 ruha rendet lehet.

Mostanában csak esküvőre vettem elegáns ruhát,így az újabb ruhám közül kettő hosszú földig érő. Egy zöld pánt nélküli és egy '10 way dress' amit úgy hordok ahogy akarok.

Ti vinnétek mindkét hosszút?

Még van egy csinos rövid, fehér ruhám is. Eddig ezekre gondoltam.

Szerintetek még mit vigyek? gondoltam beszerzek még valami elegáns felsőt, vagy nem tudom.


Ha van ötletetek,szívesen várom, ti mit vinnétek magatokkal?


2015. okt. 28. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:
persze nem olyan válaszokat várok,hogy télikabát,mert úgyis hideg lesz. Egy napsütéses napot választunk, és pár kép erejéig simán fellehet venni egy csinos ruhát.
2015. okt. 28. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vigyél magaddal ruhát! Kérdezd meg osztálytársaidat hogy mit vesznek fel, ők is ilyen ruhákat vagy esetleg téli kabátot...
2015. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Senki sem vesz télikabátot!
2015. okt. 28. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Akko' menjél meztelenül azt kész...
2015. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!