Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak miért nem jártok...

Férfiak miért nem jártok öltöny+nyakkendőben?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés emberen látok csak.Én ha látok valakin azonnal "elvesztem a fejem" :$ 20/L
2015. okt. 30. 20:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarjuk lefejezni a nőket.
2015. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hahaha
2015. okt. 30. 20:11
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

Elmondom mièrt nem làtsz annyit, rohadt egyezerû az ok: öltönyben nagyon nem nyerô tömegkozlekedni, kinek hianyzik a kosz es bûz a dràga oltonyen aztan vitetheti tisztitoba hetente...

Aki normalisabb oltonyben jar dolgozni az autoval kozlekedik, igy nem latod.

Èn is igy teszek mert egy jobb oltony 100.000 korul indul, nekem van vagy 6 db :)

2015. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Mert alkalmi öltözet és a nyakkendő kényelmetlen. De gondolom, aki nem az eseted, az hiába is öltözne így. Egyébként vannak akik így öltöznek, cégvezetők, üzletemberek, brókeresek, politikusok, üzletkötők.
2015. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Itt nem feltétlen arra akartam kilyukadni hogy politikusok meg blabla kik öltöznek így.Csupán szeretem az elegáns öltözéket HÉTKÖZNAPRA is.
2015. okt. 30. 20:20
 6/34 anonim ***** válasza:
76%
Mert te mindenhova kisestélyibe jársz? Vagy kosztümbe?
2015. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Mert nem kényelmes viselet és általában az ember kényelmesen szeret öltözködni, zakót még felvesz az ember farmerhoz de valóban hamar koszolódik.
2015. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#6 a neved alapján te biztos atlétát hordasz mindig a képzeletbeli 45-ös karodhoz. :)
2015. okt. 30. 20:36
 9/34 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, remélem nem baj, ha én is írok.

Nekem is nagyon bejönnek az elegáns, "csinos" pasik. Szerintem a többség nagyon jól néz ki öltönyben, nyakkendőben. Viszont meg tudom érteni, hogy miért nem járkálnak abban. Nyilván különbözően vagyunk, vannak férfiak, akik szeretnek így öltözködni és jól érzik bennük magukat, de az ismerőseim nagy része ugyan szintén szereti mert tudják, hogy jól néznek ki benne, de mégis kényelmetlennek találja. Szerintem is kényelmetlen lehet bizonyos hétköznapi szituációkban pl. ahogy előttem is írták a tömegközlekedést, meleg, zárt és pici merevebb, hogy úgy mondjam. Szerintem főként azok hordanak ilyen ruhákat utcára, akiknek a munkahelyükön is elvárás. Amit előttem is írtak az is abszolút érthető szerintem, az ember nem szívesen koszolja össze a szép ruháit. Lány vagyok, de én sem szeretek mindenhova blézerben, ingben, magassarkúban, harisnyában mászkálni mert egyrészt annyira én sem érzem magam kényelmesen benne illetve szerintem néha teljesen felesleges is kiöltözni, ha nem konkrétan olyan helyre megy az ember. Nem azt mondom, hogy macinaciban kell mászkálni csak szerintem ez már lehet, hogy picit túlzás. Szerintem egy pasi úgy is tud nagyon jó megjelenésű, ízléses lenni, ha van rajta egy szép (nem farmer)nadrág és egy hosszú ujjú ing. Bár, ami engem illet a változatosság gyönyörködtet, szerintem vannak helyzetek amikor egy farmer és egy póló tud igazán szexi lenni:)

2015. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
44%
Bocs h nem öltözködöm ugy mint jason statham a szállitoba de nem hordok atlétát se mint bruce willis
2015. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!