Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy illetlenség ilyen cipőt...

Nagy illetlenség ilyen cipőt felvenni öltönyhöz?

Figyelt kérdés

Az ünneplő cipőket ki nem állhatom, szerintem elég csúnyák kényelmetlenek és méghozzá drágák is. Ezért sem szeretnék nagyon venni (múltkor is vettem, max 1x volt rajtam, s kinőttem).

Viszont kinéztem ezt a cipőt magamnak:

[link]

[link]

Illetlen lenne ezt felvennem fekete öltöny, s fehér inghez? (érettségi és szalagavató lenne az esemény)



2015. okt. 22. 18:29
 1/6 anonim válasza:

Igen, nem való hozzá.

Nézz szét az Alföldi cipőboltban, ott találsz jó cipőt elfogadható áron.

2015. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát jobb, mint egy kitaposott, tarka sportcipő, de annyira nem kéne erőltetni. vannak ilyen fazonok bőrből is, az jobb lenne.
2015. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tűrhető, amúgy sem a cipőt nézik, az a lényeg hogy szolid fekete legyen.
2015. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öltönyhöz igen gáz, de egy zakóhoz, inghez nyakkendőhöz egy elegáns fekete/barna farmer alá tökéletes lenne. :D
2015. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Láttam olyat, aki neonzöld DC-ben meg Osirisben volt öltönnyel, na annál sokkal jobb. Bár én ezt sem venném fel öltönyhöz, de még inghez sem.
2015. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végulis hagytam magam meggyőzni és vettem egy normális Bugatti cipőt :)
2015. okt. 26. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!