Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túlzás ez a ruha otthonra?

Túlzás ez a ruha otthonra?

Figyelt kérdés

Miniszoknya, hosszúujjú felsö, térdzokni.

Attól nem tartok, hogy összekoszolom, hiszen úgyse csinálok otthon semmit, max rajzolok, zongorázok vagy esetleg netezek (nem vagyok valami sokat otthon). Fözni, mosni nem én szoktam, takarítani is csak ritkán.


Csak azért, mert mindenki botránkozik, ha meghallják, mert hogy otthon a kiselejtezett, régi ruhàit hordja az ember.


Ti miben vagytok otthon?


21N


2015. nov. 2. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális ruhákban vagyok, nem régiekben. De nem öltözöm ki.

Pl. nem miniszoknyában.

Tegnap pl. egy cicanadrágban voltam és egy hosszú ujjú pólóban, alatta egy ujjatlan pólóval. Bármelyiket felhúznám az utcára is, nem leselejtezett darabok.

2015. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
melegítőnadrágban vagyok mindig otthon, meg pólóban, ha valami kell boltból leugrok így, vagy kivinni szemetet is, bőven jó ez, nem kell túl öltözni, ha meg nem kell semmiért kimenni, akkor van, hogy csak pizsamapóló meg nadrág+kockás fürdőköpeny, mint az öregek, és akkro az öltözést meg is lehet spórolni... :D nyilván ez a másik véglet, de szerintem nincs baj azzal ahogy öltözöl...:)
2015. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Azokkal van baj inkább akik a szakadt kinyúlt ocsmány cuccokat felveszik otthonra. Kivéve persze ha épp fest vagy takarít... de az más téma.

Te normális ruhát veszel fel, miért lenne az túlzás?

2015. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

otthon nekem első a kényelem. általában melegítőnaciban vagyok, sima pólóban, pulcsiban, DE ezek nem kinyúlt, igénytelen régi ruhák. a h&m-ből vannak többségében, igényesen, normálisan néznek ki.

a miniszoknyának semmi értelmét nem látom, mert nem egy kényelmes darab, pláne ha pl. farmerből van. hozzá meg minek a térdzokni?? ha fázol, vegyél vastag harisnyát vagy nadrágot. nem csak a kiöltözés meg az igénytelen, szakadt cuccok léteznek..

2015. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én is leselejtezett cuccokban voltam otthon, aztán elkezdtem dolgozni és a kosztümöt meg blúzokat nehéz lenne otthoni ruhának leselejtezni. Melegítőnaci meg rendesebb pólók, melegítőfölsők.
2015. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Melegtőnadrágot, cicanadrágot, póló, kardigánt hordok otthon. Előbbiket direkt erre a célra vettem (mármint a nadrágokat), utóbbiak a leselejtezett utcai ruháim.
2015. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló állapotban lévő melegítő, kapucnis felső vagy leggings és hosszú felső. Egész nap elegáns ruhában vagyok, este ha hazaérek kényelmesben szeretek lenni. Hétvégén főzök, takarítok, összekoszolom a ruhám.
2015. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

en rovid nadragban szoktam, ha fazok akkor melegito.

Pulcsi, sima felso amit ki mar nem vennek fel. De tiszta es kenyelmes.

Vagy kardigan, hosszoujjut ritkan mert a nyakam kivan es idegesit.

Zokni aztan ennyi.

2015. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam a mini- és bármilyen más szoknya kincs. Ritkán kapok igazán hozzám illő darabot, ezért rendesen ki vannak kímélve és rettentő ritkán kerülnek az otthonra még hordható, de kissé kopott-foltozott kupacba.


Egyébként én is térdzokni + hosszú ujjú felső vagy póló + pulcsi kombóban mászkálok otthon, csak nadrágban. Az otthoni ruháim része olyan, amit máshová már nem vennék fel, de kár lenne még kidobni, a másik része direkt otthoni használatra vásárolt ruha.

2015. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!