Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki barna vagy...

Szerintetek ciki barna vagy testszínű nejlon harisnyát felvenni?

Figyelt kérdés
Mostanában ezen gondolkodtam. Nem szoktam használni nagyon ritkán inkább régebben hordtam, nem tudom divat e vagy kiábrándító. Idegesítő, hogy mindig kiszakadt sose bírta sokáig. Amikor felvettem az volt inkább a célom, hogy mikor nem tudok napozni és hófehér a lábam sötétebbnek tűnjön. Nyáron szerintem felesleges. De mondjuk így tavasszal hűvösebb időbe szép szoknyához, egybe ruhához, alkalmi ruhához jól néz ki? Ballagásra vetettek fel vagy pl. esküvőre vendégségbe ami nem nyáron van? Ha igen milyet mintásat vagy egyszínűt?
2015. ápr. 30. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz!
2015. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?
2015. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de szerintem világos bőrödön nem fog segíteni, olyan, mint ha nem is húznád fel.
2015. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos helyre ha mész, pl állásinterjúra, ott pont, hogy kötelező a harisnya, vagy legalábbis úgy illik. Szerintem jól is néz ki, és eltakarja a bőrhibákat, mint például a narancsbőr, illetve formálja is a lábat.
2015. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, mindkettő gáz, egyébként csak a sötétbarna.
2015. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nő :D

3-asnak: Nekem mindig olyanok voltak ami a bőrömtől sötétebb kicsit szóval nem olyan.

Szerintetek milyen anyagú a legjobb, ami nem szakad el hamar? Mintás vagy mintátlant néz ki jobban csillogós vagy a sima matt vagy ez mindegy?

2015. ápr. 30. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, vannak már jobb minőségű harisnyák is. Emlékszem én is, régen kb 2x lehetett felvenni, és már felszaladt a szál rajta:D Fényeset semmiképp ne vegyél, inkább mattot. A szín, minta csak rajtad áll, nekem pl van pöttyös meg ilyen kis szívecske mintás:) Színbe is van bordóm, kékem, feketém, fenyőzöldem:D én imádom a harisnyákat :D Már kb mindenféle színben lehet kapni;)
2015. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
csúnya
2015. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es! Írnál pár üzletet, ahol olcsón jó minőségben vannak harisnyák?
2015. ápr. 30. 18:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak ha testszínűt veszel fel, de sokkal sötétebbet vagy világosabbat, mint amilyen a bőröd, mert látványosan elüt majd a többi testrészedtől. Meg persze a fényes sem esztétikus. Szóval ha testszínű, akkor minél természetesebbnek tűnjön, ne is vegyék észre, hogy az harisnya. Vagy pedig vegyél színeseket! :)
2015. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!