Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha eBay-en szeretnék rendelni...

Ha eBay-en szeretnék rendelni ruhát, akkor milyen méretben érdemes? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Általában M-es méretű ruhák kellenek,ha neten akarok vásárolni,akk érdemesebb egyel nagyobban rendelni? Vagy jó az a méret ami elvileg jó rám? Csak mert nem akarom h feleslegesen rendeljem meg. Kinek mi a tapasztalata ebben? Kérlek segítsetek! Köszi előre is!

2015. nov. 6. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

jobb esetben a leírásban megvannak adva a főbb méretei.

Ha nincs írj neki és kérdezd meg.

de alapjáraton, igen érdemesebb 1 mérettel nagyobbat.

2015. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha az L-eshez az van írva h 14-15 éves lány-ig? (Én 15 vagyok)
2015. nov. 6. 17:43
 3/6 pinkpancser ***** válasza:
Jó esetben tényleg ott van a mérettáblázat. De biztosabb ha megkéred az eladót, hogy mérje meg. Ha el akarja adni akkor meg fogja mérni.
2015. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figy, a ruha nem korhoz van kötve, hanem mérethez.

Nem minden 15 éves 155cm magas és 48kg...

átlagos 14-15 évesre biztos jó, de nem tudjuk, hogy te átlagos vagy e.

amit az előttem lévő írt az van.


vagy levan írva a méret a leírásba, v ráírsz és megmondja, ha valóban elakarja eladni, ha nem, nézzél másik eladótól ugyan olyat, hátha ott le is van írva.

2015. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de, ha nem drága és nem sajnálod a pénzt, rendelj több méretből.
2015. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én rendeltem kérésre több lánynak ruhát. lemérték magukat majd az adott ruhánál leirásbol megnézték az ő méretük melyikhez illik és azt rendeltem meg. Rddig 1 gond se volt
2015. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!