Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják, hogy a C&A...

Miért mondják, hogy a C&A alja bolt, mikor minden olyan drága?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja, hogy ez a plázás boltok alja. De hogy a fenébe, hogyha 15 ezer egy farmer, 20 ezer egy pulóver, 30 ezer egy kabát.

Hogy lenne ez már olcsó, meg plázaboltok alja?


2015. nov. 8. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4 ezerért már nagyon jó nadrágokat kapni és pulóvert se láttam még 10 ezer felett. 6 ezerért nagyon sok meleg kötött pulóvér volt, ilyen árrakal egyik üzletben sem találkoztam.
2015. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne a legalja nekem is a mayo chix, sugabird meg társai jelenti a legalját. Én most vettem a C&A-ból, egy gyönyörű, téli fehér kabátot és imádom. Ja és 22ezerért.
2015. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A biopamut cicanacijaim kb 3 hetesek (2 db egybecsomagolva) . Az anyag elkezdett kilyukadni több helyen. Több kis lyukacska pont lett rajta.

Ok hogy nem volt drága de na..... 3 mosás után pedig a fekete elég halvány fekete.


Most vettem a Calzedoniában egy thermal leggingset. Kiváncsi leszek meddig birja...

2015. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!