Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti létesítenétek kapcsolatot...

Ti létesítenétek kapcsolatot így egy sráccal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a srác jól néz ki és nagyon gazdag járnátok vele ha olyan feltételei vannak hogy 30-40év közt legyen,naponta 1-2 szex,csak farmerszoknyába vagy farmerminiszoknyába járjon mindennap de ezekért cserébe megkaptok mindent amit akartok:kocsi,ékszer,utazás bárhova,stb ti elvállalnátok?

#Farmerszoknya.gazdag.szex
2015. nov. 9. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Mi van? Neeem! Most szexrabszolgát keres , vagy társat? Nagyon nem mindegy!
2015. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Társat de azért lehetnek elvárásoi
2015. nov. 9. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. rühellem a farmerszoknyákat.
2015. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem, az ilyen nem társat keres, hanem valami szolgát akit irányíthat. Én meg nem vagyok az. Senki kedvéért nem öltözök vagy viselkedek másképp, mert akkor már nem lennék önmagam. Amúgy is utálom az olyan pasikat akik pénzzel akarnak megvenni egy nőt, sajnos nem egy ilyen próbálkozott már nálam... undorítóak.
2015. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne, már megint te vagy az, te farmerszoknyafétises idióta!! Nem! Szeretem a farmerszoknyát, de a nyomorék emberekeket nem. Szerintem vegyél k**vát tevéért, az való neked....
2015. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!