Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik hamis op pircing?...

Nagy brúnó kérdése:

Létezik hamis op pircing? Olyan amit csak ugy betudsz rakni es nem kell kiszurni a karikara gondolok

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Klipsz? :D
2015. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, én is pont nemrég vettem olyat. :D Az enyém Ebay-ről van, 200 ft-ért adtak 2-t, és jelentem, eddig jól bírja, megéri megvenni.
2015. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mennyire látszik hogy nem igazi ?

könnyen kiesik ?

2015. nov. 15. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, egyáltalán nem látszik, hogy nem igazi, kb mindenki megkérdezte, hogy de jóóó, átszurattam az orromat? :D Meg legalább 2-3-an mondták, hogy teljesen olyan, mintha igazi lenne.

Ugyanilyet használnak ajakpiercing-ként is, oda meg ugye az eredeti méret kell. Amit az orromba raktam, azt harapófogóval össze kellett szorítanom egy picit, mert amúgy egyből kiesett, de így, ezek után már teljesen kényelmes.

2015. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!