Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A magyar nők egy része miért...

A magyar nők egy része miért öltözködik úgy mint a prostituáltak?

Figyelt kérdés

És ezt nemcsak én gondolom így, hanem többen, lány és fiúismerőseim is. És nemcsak a plázacicákra gondolok, vagy a hivatásosokra, vagy akiket a társaságban könnyen kapható nőknek tartanak, hanem amúgy normál, hétköznapi nők között is találni ilyet. Van egy nőismerősöm pl., hétköznapi életet él de ahányszor látom mindig úgy van öltözve mint egy szakadt utcalány. Csak illemből nem mondok neki semmit. És az utcán is látok persze ilyet.

Komolyan nem értem. És ez nem elsősorban pénz kérdése, mert valaki hiába vesz méregdrága ruhákat ha egyszer ízléstelenül van összeválogatva.


Kötekedők, veszekedők kíméljenek.


Előre is köszi a normális válaszokat.



2015. nov. 17. 11:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, egy képet mellékelj már kérlek mire gondolsz! Szerintem mindenkinek más az a határ, amiről szó van.
2015. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
nincsen kifinomult öltözködési kultúrájuk, mással nem tudják felhívni magukra a figyelmet. ízlés (és valószínűleg intelligencia) hiányában fogalmuk sincs arról, hogy a tűsarkú műbőr csizma köldökig kivágott ruhával és 2 kiló sárga 'aranyszerű' bizsuval inkább undorító és közönséges, mintsem csinos.
2015. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez minden városban, területen másnak hat. :D Ahol lakom ott is van aki prostinak öltözik (az meg már más ha valóban az is), van aki állandóan a kínaiban veszi a tömeg gyártott, csipkés, flitteres, színes gyöngyös szir-sz*rokat és nem tud belőlük felöltözni, a körmük 10 színű és nem képesek normális alapozót felkenni. Vannak a sportos csajok (nálunk nagy hagyománya van bizonyos sportoknak) akik este 7-kor vánszorognak hazafelé edzésről sport cipőben, legingsben, egy kicsit hosszabb mintás felsőben, lófarokkal és semmi sminkel (leázna). Akkor vannak még azok a lányok akik ugye csupa márkás cuccba járnak és képesek nagyon szépen, igényesen felöltözni, a hajuk mindig tökéletes és használnak sminket, főleg rúzst, de itt is több fajta van, van a cuki lány, van a kemény csaj, van az iskola szépe, van a megrögzött cica bolond, az otaku, aki mindig olvas, stb. Meg persze ott vannak akiket kb. észre se lehet venni, akik pulcsiban, farmerban meg valami szandálban, csizmában, cipőben róják az utcákat.

Most egy másik városba járok iskolába, csak 30 km és mégis, a különbség szemmel látható... a lányok fertelmesen öltözködnek, csupa csicsa, kínai bizsuk, ízléstelen csipkék, borzalmas csizma költemények. Abban a városban a kevesebb több.

Egyébként én szerintem nem öltözök k*rvásan. Általában valami hosszú ujjú felsőt veszek, kardigánt, csőnadrágot, ősszel-télen-tavasz elején bokacsizma nyáron félcipők, tornacipők, vagy valami papucs ami persze mindig klattog... :D Persze szoktam szoknyát is hordani, persze sose rövidet mert herótom van tőle.

2015. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bp-n van minden, de akik nekem bejönnek visszafogott cutie lányok, azok nem prostisak. Ilyenből sok van.

Bár érdekes hogy a pesti csajok flegmábbak is. Kisebb városokban barátságosabbak :D

2015. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mint írtam nem ez a jellemző, de nyilván elő elő fordul, van aki alapból olyan és ki is mutassa, de van aki direkt ribisen öltözik, mert olyan kedve van, szeretné ha megnéznék, de alapjában nem olyan.
2015. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Németországban egy magyar lányra általában azt hiszik,hogy lrostituált pont emiatt.(tisztelet a kivetelre)

De nekem mar mondtak ismerőseim németből ezt.

2015. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
41%

Azért öltöznek úgy mint eg yprosti, mert zömében azok is.

Nagyon sok nő vállal be alkalmi szexet pénzért. Több mint azt gondolnád. Kivülről tiszes családanyák, egyetemisták, főiskolások, szinglik, stb. közben vagy alkalmanként vállalnak be prostitúciót, vagy már van kialakult, szűk kuncsaftkörük. Akik többnyire idősebb családos, vagy egydülálló férfiak, de előfordul fiatal is, ez utóbbiak ritkábban.

2016. jan. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!