Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temetésre mahagóni színű...

Temetésre mahagóni színű nerckabátot fekete kesztyűvel és csizmával fel lehet venni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Azért senki nem vesz új fekete kabátot, mert temetésre kell mennie.
2015. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire van vöröses beütése azért.. őszintén, én nem venném fel. És nem igaz, hogy senki nem vásárol fekete kabátot, ha nincs és temetésre kell mennie. Így tettünk mi is. Bár felénk a tiszteletet megadása fontos. Tudom, Pesten nem annyira foglalkoznak ezekkel a dolgokkal. ill. Magyarország nyugatiasabb is, ami az életvitelt is illeti.
2015. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, a fekete NEM gyászszín... csak itt, máshol pl. fehérben, v színesben temettetnek... és semmi köze a tisztelethez!


Vegyél fel, amilyent szeretnél, aki emiatt megszól, azzal nem kell törődj.

2015. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akármiben lehet menni, nem divatbemutató hanem temetés.
2015. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nem gáz, nem sok ember vesz egy elegáns fekete kabátot csak temetésre, jó esetben nem kell sűrűn temetésre járni. Tavaly én is szürkében mentem, mert nincs fekete elegáns kabátom.
2015. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha a nerc temetésére mész, akkor egész stílusos.


Amúgy attól is függ, mennyire közeli rokon/ismerős. Közeli családtag temetésére minimum szürkében kéne menni.

És oké, hogy más kultúrákban mondjuk a fehér vagy a narancsszín a gyász színe, de valószínűleg nem a Gangesz partján lesz a szertartás, hanem valahol Magyarországon/Európában.


Amúgy ha van pénz nercbundára, akkor talán nem túlzás egy 8 ezer forintos fekete kabátra beruházni.

2015. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. nov. 23. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!