Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon magas, vékony srác...

Nagyon magas, vékony srác vagyok és nem tudok öltözködni. Valaki el tudna látni néhány tanáccsal?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egész eddig rosszul öltözködtem és erre most döbbentem csak rá. Változtatni akarok, de azt sem tudom mi, hogyan, merre. Elég nehéz eset is vagyok, ugyanis nagyon magas és vékony vagyok. 192 cm és jelenleg kb. olyan 67 kg. A legnagyobb gondom a nadrág választás. Minden farmerom ami van most csak lóg rajtam. A csípőméretük 2 számmal nagyobb mint ami kéne és mindig az öv tartotta szinte és hát úszok bennük.

Felpróbáltam a méretemben slim fit farmerokat, de kényelmetlennek érzem, túl feszülős nekem, és talán nem is a legjobb, mert hosszú, vékony gólyalábaim vannak és ezt így jobban kiemeli. :D Ugyanez volt a slim-straight fazonnal is, túl szűknek érzem, nem bírnám megszokni, nekem kell ott egy kis hely vagy csak nagyon megszoktam a laza nadrágokat.

Szóval az ilyen égimeszelő gólyalábú embereknek mint én melyik fazon illik? Sima straight-cut gáz lenne nekem és próbáljak inkább megszokni egy karcsúsítottabbat? Persze a kényelem a legfontosabb, de az is, hogy ne úgy nézzek ki mint egy bohóc. :)

Köszönöm ha segítetek.


2015. nov. 24. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóan voltam mint te. :) Régebben egészen bő farmerjaim voltak, aztán szépen lecseréltem szűkekre. :) Én csak 177cm vagyok és 60kg, tehát hasonlóan vékony vagyok, mint te. Nekem a Skinny fazonú sztreccsfarmerok jönnek be, és eleinte nekem is furcsa volt, hogy mindenhol rám feszül, de nagyon hamar megszoktam és megszerettem őket, mert sokkal jobban áll rajtam, mivel kiadja az alakomat, és nem pedig lóg rajtam. :) Ha sztreccsfarmert választasz, aminek jól nyúlik az anyaga, az nagyon kényelmes tud lenni annak ellenére, hogy mindenütt teljesen feszül. :) Viszont cserébe szépen mutatja az alakot és a formákat, amit szeretnek látni a csajok. :)
2015. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak nézz rá Tom Keiferre. Ha rajta szűk a nadrág, akkor magadra is találsz olyat, ami nem lóg, még csak varratnod sem kell, mert gondolom nem akarod, hogy így feszüljön a seggeden :)

[link]

2015. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!