Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan beszéljem le a fiamat...

Hogyan beszéljem le a fiamat a feszülős csőnadrágokról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most divat, de egyáltalán nem férfias.
2015. nov. 26. 13:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én nem adok rá pénzt, saját maga spórolt pénzéből veszi meg. A barátnőjével együtt szokott vásárolni.
2015. nov. 26. 17:26
 12/21 anonim ***** válasza:
15%

Ja, tehát neked most az fáj, drága 52%-os, hogy a nők egyáltalán miért vesznek fel nadrágot? Egyáltalán mi ez a hülyeség, hogy a nadrág férfi viselet? Hát bazz, akkor járjanak a férfiak is szoknyában meg magassarkúban "ha a nőknek lehet, nekünk miért ne" alapon.


Kérdező, kicsit bő pórázra van engedve a fiad, én azért azt nem engedném, hogy a kislánnyal járjanak "shoppingolni" a te pénzeden, ráadásul olyan dolgot vásárolni, amit te nem engedsz. Most függetlenül a nadrág-témától... ha egy üveg whiskyt venne a "saját" pénzéből, gondolom azért arra már nem legyintenél.

Beszéld meg vele ezt, ha más nem, max blokkal visszaviszed a nadrágot és ennyi.

2015. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nálunk előfordult, hogy véletlen felcseréltük a nadrágunkat, és abban mentünk el dolgozni. Mindkettőnknek 42-es a mérete. Csak jót nevettem rajta. Azért a férfi fazon egy picit más, de az újabb skinny farmerek olyan egyformák.
2015. nov. 26. 17:54
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem fáj mint írtam, magyarul írtam, hogy nem zavar, csak a kettős mérce, hogy sokan komolytalannak és homisnak találjátok a passzos nacis fiúkat, pasikat, de a bő fazonú farmeros, meg melegítő nadrágos, torna cipős nőket utcán, boltba az nem nőietlen, a bakancsról vagy a gumicsizmáról ne is beszéljünk.

De igen ennyi erővel nekünk férfiaknak is jogunkban állna szoknyában vagy leggingsben járni, ha olyan kedvünk van, mert elvégre mind 2 férfi öltözék része volt, csak mint írtam, a lovas életmód miatt nadrágot kezdtek hordani elődeink, a leggingsel együtt.

2015. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

15 éves!!! Mit vársz tőle??? Persze, hogy követi a divatot. Fel van öltözve, nem fázik meg...nem mindegy neked, hogy miben van?

"Nem férfias" TIZENÖT éves!!!!

2015. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%

Ja, tehát neked most az fáj, drága 52%-os, hogy a nők egyáltalán miért vesznek fel nadrágot? Egyáltalán mi ez a hülyeség, hogy a nadrág férfi viselet?

12!

Ezt komolyan gondoltad??

A nadrag sosem volt noi viselet nezz utanna aztan irjal hulyesegeket!

A kerdezonek a figyelmebe ajanlanam a linkemet,olvassa el es utanna gondolkozzon!

Amugy a szuk szaru gatyakba a szara miatt nem megy fel a hideg sheggig,ugy mint a "ferfias" bo szaruba!

De te tudod inkabb fazzon meg a gyerek az jobb...

2015. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem kell utánanéznem, mert én veled ellentétben tudom, hogy már az ókorban is viseletek a nők nadrágot ;) Úgyhogy aki hülyeséget beszél, az Te vagy 16!


De nem baj, most úgyis az a divat, hogy a "férfiak" öltözzenek be nőknek vagy homokosoknak, cicanadrág, köldökig kivágott felső, konty a fejtetőn, hamarosan jöhet a magassarkú meg a forrónadrág is!


"Amugy a szuk szaru gatyakba a szara miatt nem megy fel a hideg sheggig,ugy mint a "ferfias" bo szaruba! "


Elég pálcikalábad lehet, ha neked "befúj oda a szél"!

2015. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem tobb no hord ferfi ruhat mint ferfi noit de ez valaszkeppen alakult ki mert nem mi kezdtuk!

Vagy csak valamiert kenyelmesebbnek talaljak az ellenkezo nem ruhait,ha a linkemet elolvastad volna talan maskeppen fogalmaznal.

A nok 1800 evek vegefele kezdtek nacit hordani a lovaglas miatt egyebkent es a ferfiak oltozetet masoltak.

Nekem azert nincs piszkafa labam mert 19 eve tesepitek,tehat nem ezzel melle lottel!

2015. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem tobb no hord ferfi ruhat mint ferfi noit"


Ezt miből szűrted le? Honnan tudod? Tán van erről statisztikád? Inkább csak általánosítasz, nem?


Igen, megnéztem a linkedet, és remélem azért feltűnt az neked is, hogy aki feltette, az egy 16 éves kislány, aki még gondolom nem rendelkezik egy huszonéves nő anatómiájával és arányaival.


Például az én arányaimmal elég röhejesen mutatna rajtam egy férfinadrág, kb lógna az egész ülepe, az elejéről nem is beszélve, az ingek meg úgy szorítanák a melleimet mint az állat, a nagyobb méret meg úgy állna rajtam, mint egy hálóruha. Nem gondolnám, hogy ez bármelyik nőnek is kényelmes, mindennapi viselet lenne.

2015. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az itt kerdezo fia pedig 15!

Gondolom ezt is elolvastad es a tinik koreben ez divat!

Mibol szurtem le a ferfi ruhat viselo noket?

Egyreszt itt irjak sokan, es latom is pl. Egyenruhak amikbol kulfoldon keszitenek noies darabot,nalunk ugy intezik,hogy kismeretben gyartjak!

Ferfi acelbetetes bakancs,Al Capone kalap nyaron pilota napszemcsivel,boyfriend farmer ami koztudott,hogy ferfi szabasu es meg sorolhatnam...

2015. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!