Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itthonra szeretnék "mackónadrá...

Itthonra szeretnék "mackónadrágot ". Nagy méretben, mert 185 cm vagyok 110 kg és nő /55/N. Hol vehetnék?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl KiK-ben a férfi méretek között.
2015. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk. A legnagyobb férfi méret a XXL. Ez rövid volt, és kicsit szük is. Az eladó mondta, hogy az ennél nagyobb már azon a gondolán van, ami a "nagyméreteket " tartja. De ne is keressek, mert ennél nagyobb nincs. A CésA-ban van még 68-as is. Kétszer beleférek, de bokán felül ér tiz cm-rel.
2015. dec. 2. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Kínaiban?
2015. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azok is el vannak szabva, de még megpróbálom. Melyikre gondolsz?
2015. dec. 2. 13:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Kinaiban kaptam. Még nagyobb is volt. 1699 Ft / db. Hát a minőségről ne beszéljünk, de legalább van.
2015. dec. 3. 17:48
 6/8 akarkizoltan56 ***** válasza:
szegeden a cserepes sori piacon tudsz venni.
2015. dec. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ebayen tudsz rakeresni...

Dragabbak ugyebar, plussz szallitas egy mas orszagbol. De megeri ha olyan eladot fogsz ki.

En egyszer vettem nadragot munkahoz, lehet valasztani hogy milyen hosszu legyen a szara. Latom magas vagy, igy biztos sokszor nehez vasarolni... Sajna en is 180 cm vagyok...


[link]

2015. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poirot46 válasza:
2015. dec. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!