Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a stílusró...

Mit gondoltok erről a stílusról? Szeretnék így öltözködni.

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 3. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha így éreznéd jól magad akkor nyugodtan.
2015. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nagyon jo ez a stilus! Nem tudom mondjuk mennyi idos vagy, de jol nez ki, fiatalos, bar lehet tobben belekotnek majd hogy nem igenyes, igaz hogy nem minden alakalomhoz illo, de hetkoznapokra jo, kenyelmesnek is tunik.

Gondolom fiu vagy, nos en is es bar kicsit mas mas a stilusom szivesen kiprobalnek ilyesmi ruhakat is.

Na jo hosszura nyujtottam. :D Lenyeg a lenyeg hogy szerintem nyugodtan oltozkodj igy!

18/F

2015. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
82%
Elvegyülsz nagyjából minden negyedik fiatal ilyen ruhában van nem ciki szol ha tetszik akkor nincs vele semmi gond hogy ilyenben járj.
2015. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nagyon tetszene az ilyen stílus a fiúkon. Ha tetszik ne foglalkozz a rossz véleményekkel,nyugodtan viseld,mert nagyon jó! 16/L
2015. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Jó, csak kb. Mindenki így öltözködik, ha tetszik hát hordd :D
2015. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is bejön ;) L
2015. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Komolyan sokan öltözködnek így? Amerre lakom, nem szoktam látni embereket ilyesmiben.
2015. dec. 3. 16:16
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ hány éves vagy. Tinihóbortnak még azt mondom oké, majd kinövöd, de 18 felett már gáz, kb a csövesek járnak ilyen szakadt, lógó, túlméretezett ruhákban.
2015. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
20L vagyok és vannak fiú ismerőseim, akik hasonló stílusúak, szóval nem csak "tini hóbort" szerintem. Amúgy király.
2015. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Nincs bajom az egyedi, különleges stílusokkal, a hangsúly az IGÉNYESSÉGEN van, márpedig ez rohadtul nem igényes :D (meg nem is túl egyedi).
2015. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!