Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen stílusom...

Szerintetek milyen stílusom van? 14/L

Figyelt kérdés
Àltalában feketében járok.Fekete csönadrág,farmer,cicanaci,kardigán,oversized pulcsi stb.Persze van színes ruhám is.De az is általàban sötét: szürke,bordó.A körmöm általában fekete vagy bordó,esetleg piros.A hajam göndör.Általában csak simán leengedve hordom,vagy copfba.Használok szempillaspirált,néha szemceruzát.A rock,nightcore és dubstep zenét szeretem.Szeretek olvasni.Sokszor befordulok és olyankor csak ülök a besötétített szobámban és nézek ki a fejemböl.Ez milyen stílus?Emo,goth?Vagy egyik sem?(bocsi,hogy ilyen hosszú lett.)Elöre is köszi:)

2015. dec. 3. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Pózer stílusod van.
2015. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az milyen?:D
2015. dec. 3. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Küldj egy átlagos outfittedről képet, így nem nagyon könnyű eldönteni. De ha nem akarsz, akkor segítek:

Ha ilyesmi ruhákat hordasz, akkor PALE: [link]

GRUNGE: [link]

(a grunge style hord leginkább oversized pulcsikat)

Több nem jut eszembe, én a grunge és a pale stílus alapján öltözködök. :D 14/L

2015. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hú,második,nagyon köszönöm.Sokat segítettél:)
2015. dec. 4. 06:38
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez alapján elsősorban egy tipikus tinilány vagy, aki éppen az "engem senki nem ért meg" és "sokkal érettebb, műveltebb és mélyebb vagyok a többieknél" korszakánál tart.

Később majd rájössz, hogy nem feltétlen kell egy címkét aggatni magadra és rohadtul senkit nem érdekel a valóságban, hogy épp goth vagy emo vagy grunge vagy. Nem vagy köteles minden nap ugyanolyan "stílust" követni, nem vagy szektatag. Vedd fel, amit épp akarsz, hallgasd azt a zenét, ami tetszik és legyél inkább te magad és kész. :)

2015. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
tipikus tini, milyen lenne??
2015. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 KJUsul válasza:
72%

Szerintem ne mástól kérdezd, mi a stílusod. Majd idővel úgyis rájössz, mikor utána nézel. Te magad döntöd el milyen a stílusod. A leírás alapján egyedi, kicsit ebből kicsit abból, a zenei ízlésed a korodhoz képest enyhén eklektikus, bár konkrét bandák alapján jobban el tudnám dönteni.


Magadnak való vagy úgy tűnik, az átlagnál visszahúzódóbb, elgondolkodóbb, érzékenyebb típus. Lényeg, hogy ne ess túlzásokba. Per pillanat nem is nevezném stílusnak, még alakulsz. A rock kiváló alap, de van más is, legyél nyitottabb!

2015. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Tokio Hotel,Fall out Boy, Anti Fitness Club,Korn,Linkin Park,Nightcore zenéit szoktam hallgatni:)
2015. dec. 4. 14:37
 9/9 KJUsul válasza:
Remek bandák, a zenei ízléseddel nincs semmi baj. A stílusod miatt meg, mint mondtam ne aggódj. Mikor kicsit idősebb leszel, majd kialakul az is, melyik stílus áll a legközelebb hozzád. És az is meg fog még változni százszor.
2015. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!