Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok. Nektek mi a...

Fiúk, lányok. Nektek mi a véleményetek arról hogy egy vastagabb lábú fiú feszülős nadrágot hord?

Figyelt kérdés
Nem úgy értettem a vastag lábakat hogy zsíros hanem hogy izmos. Én nekem is ilyenek a lábaim és azt mondta haverom hogy ne hordják feszülős nadrágot mert nem áll jól a vastag lábakon. Nektek mi a véleményetek erről? Egyáltalán a lányoknak benön hogy a vasagabb lábú fiúk feszülős nadrágot hordanak? Vagy jobban áll a pálcika lábon?

2015. dec. 5. 01:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Elég kellemetlen látvány. Nem áll jól egyik lábon sem fiúnak. Sem vastagon, sem vékonyon. Mint a bohócok.
2015. dec. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Mennyire feszül az azért számít am.a másik véglet is rossz amikor úgy áll mint tehénen a gatya xd
2015. dec. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem ártana egy kép a lábadról meg a feszülös nadrágban is.
2015. dec. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Amugy kerdezo en 19 eve testepitek es en super skinny fazont hordok, mert nem azert gyotrom magam hogy boszaru betyargatyaba dugdosam magam!
2015. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Az hogy jól mutat e rajtad nemcsak a vastagságon múlik. Ha vastagabb, de jó alakú, és arányos lábaid vannak, akkor nyugodtan felveheted, a teljesen feszülőset is, ami még a bokádon is feszül. :) Nagyon számít még a nadrág színe és a koptatása is. Két egyformán feszes, de más koptatású farmer közül is lehet hogy az egyik nagyon jól néz ki, a másik meg kevésbé.

Tegyél fel, vagy küldjél képeket, amin látszódik a nadrág elöl-hátul-oldalt, mert akkor meg tudnám mondani, hogy jól áll e. :)


Én vékonyabb fiú vagyok és én is teljesen feszülős skinnyket hordok, és van olyan ami a koptatása miatt baromi jól áll, meg van olyan is, ami kevésbé mutat jól rajtam, pedig fazonra teljesen ugyanolyan feszes mind a kettő, mégis optikailag másképpen ítéli meg a szem. :)

Amire még érdemes nagyon figyelni, hogy a farmer fenéken feszes legyen, mert ha ott lötyög, akkor hiába feszülne a lábon, a trottyos segg elrontja az egész összhatást. :)

2015. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Hát... nem azon van a hangsúly, hogy vékonyabb vagy vastagabb a lábad, hanem hogy fiú vagy. Személy szerint nekem egyáltalán nem tetszik, ha egy fiú feszülős nadrágot hord.
2015. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Azt kifelejtettem, hogy sztreccses anyagú farmert válassz, mert az nyúlik, és felveszi az alakodat anélkül, hogy kényelmetlen lenne. Ezek sokkal jobban mutatnak, és közben nagyon kényelmes is, mert nem nyom sehol. :)
2015. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

7! Mivel van ferfibe is ilyen nadrag neki ugyan ugy van joga hordani mint neked a nadragot ami szinten van noibe, holott koztudott teny a nadrag ferfi ruha!

Csak ennek ellnere fura egy not ebben latni...

Egyebkent nadragrol beszelunk tehat ferfi ruharol de eleg furcsa hogy ezen belul meg a szuksege is meghatarozza hogy ki hordhatja!

2015. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%

Pár férfin láttam feszes farmert, akinek vastagabb combjai voltak, elsőre fura volt, mert nem gyakran látni ilyent, de nem néztek ki hülyén.

Nekem se vékony, se vastag a lábaim, hosszú közép vastag, nekem még jobban mutat a feszes nadrág, gyakran hordok.

Nem tartom cikinek ha ilyent hord valaki, szerintem vastagabb lábon jobban mutat, mint a vékonyon.

2015. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Pasin feszülős nadrág... :(


24/L

2015. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!