Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszteri...

Mit vegyek fel szilveszteri céges bulira, ha kövér és alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

Először is, nem fogyókúrás tippeket szeretnék.

Nehéz időszak miatt híztam meg, de dolgozom rajta.

Csak nyári, vékony elegáns ruháim vannak. Próbálgattam ruhákat, de egyik sem áll jól. Túl széles a csípőm, nagy a fenekem, és a oldalt is van felesleg. Ehhez még alacsomy is vagyok, és az "egberuhák" valami borzasztóan néznek ki, inkább a nagy és széles fenekem miatt. Van egy pár jó összeállítás, amit munkába veszek fel. De mégsem mehetek a buliba is abban. Van valami tippetek?


[link]


Egy kicsit véknyabbak a combjaim, mint ennek a nőnek.


2015. dec. 14. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Fenék alá érő pulóvert, vagy bő inget, térd fölé érő nem bő szoknyát, és magassarkút.
2015. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyat húzzál fel, amibe dolgozni jársz, csak legyen kicsit ünnepélyesebb. Ha már kitapasztaltad, hogy most mik állnak jobban, akkor olyanokat vegyél fel.

Lehet ünnepélyesebb az anyagától. Vagy a kiegészítőkből. Pl. egy sima fekete összeállítás is lehet elegáns, ha olyan kiegészítőket húzol hozzá.

2015. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen az alkatod, akkor a legoptimálisabb egy A-vonalú ruha/szoknya. [link]

Ha esetleg "nincs" derekad, azaz a csípő, comb mellett hasra is sokat híztál, akkor egy empire szabású ruha (mell alatt szűkített) kell neked [link] .

Egyébként a nyári ruhákat is lehet ám "téliesíteni"! Vastag harisnya, kardigán/blézer.

2015. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A munkába járós is jó ha előnyös és csinos. Csak kell nyaklánc, alkalmi táska, smink, frizura. És kényelmes cipő helyett extrább.
2015. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!