Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is volt már rossz...

Nektek is volt már rossz tapasztalatotok a kínai ruhákkal, cipőkkel kapcsolatban? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A kínai ruháim többségét hamar ki kellett dobni, pedig vigyáztam rájuk, alacsony hőfokon mostam őket.. Ezért jó ideje nem megyek kínai diszkontba. Inkább a C&A-ba, a H&M-be járok. Néha szívesen betévedek angol turikba is, mivel valóságos kincsekre lehet ott bukkanni. :) Ezek a ruhák jobban megérik Nekem, mivel alig drágábbak, viszont jobb a minőségük.. OFF. Néha még a My77-ben szoktam vásárolni..

2015. dec. 15. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ami olcsó, az sokszor nem jó minőségű, szóval hiába vigyázol rá, nem fogja olyan sokáig bírni
2015. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, erre rádöbbentem. :) Örülök, hogy Te is így látod!
2015. dec. 15. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia nem szoktam ott vásárolni max a gyerekeknek ilyen 2 hónap alatt kinövős pólókat.

Se fazonra se diszitettségre nem tetszenek. Minőség passz szerintem az nem sokkal rosszabb mint a kommersz márkák.

2015. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem.. :) Az igazat megvallva nekem sem tetszenek a kínai ruhák, olyan csiricsárénak találom őket.. :/ A minőségük viszont gyengébb, mint a "kommersz márkák"-é.. Legalábbis én ezt tapasztalom.. :)
2015. dec. 15. 19:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz tapasztalat mindenféle márkával, kínaival is volt már. Nem az áron vagy márkán múlik a minőség. A H&M is ugyanazt a kínai szart árulja, szóval azzal sem megyek semmire ha kínai helyett ilyen helyeken vásárolok. Én inkább jól megnézem hogy mit veszek, anyag, varrása, stb. Jót is ki lehet fogni bárhol. Turiban főleg, de ahhoz ritkán van türelmem.
2015. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kommersz márka alatt a Bershka, Tally Wijl, NEW Yorker és hasonló árú társait értettem. Ezek pont az a minőség mint a kínai. Már a vállfán szakadtak. Persze vannak szebb darabjaik de ezeknél kész vicc hogy egy kabát 30ezer amikor a szezon végén már szét van esve.
2015. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A felsorolt márkák üzleteiben még nem vásároltam.. Igazából hallottam már róluk jót, rosszat egyaránt..
2015. dec. 16. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Jót maximum olyantól aki örül hogy megveheti mert erre futja max. Aki próbált már jobbakat azok számára ez a legeleglegalja.
2015. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan így van.. Mint mondottam, C&A-ban, H&M-ben, turkálókban vásárolok. Alkalmanként pedig My77, Warp Zone ruhákat is szoktam venni..
2015. dec. 16. 15:57
 10/12 anonim ***** válasza:

A nadrágjaim jól bírják, sokkal jobban mint egy Tally, esetleg H&M.

Nekem a pólókkal szokott gond lenni,egyedül ami bordázott anyag, az tökéletes (nekem), van 3 éves pólóm is.

Turkálóba nem járok.

2015. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!