Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok rendes, minőségi...

Hol találok rendes, minőségi slim-fit farmert?

Figyelt kérdés

Ömlik mindenhonnan a szerintem nem kicsit meleg tight-fit farmer, amitől idegbajt kapok. Az összes 50 kilós ecsetfejű "egyéniség" ilyet hord, ráadásul egyáltalán nem férfias. Vagy veszel egy ilyet, vagy van a sima egyenesszárú farmer, de az annyira alap, hogy nem éri meg az árát. Találtam egy-két slim fitet, régen még Zaraba, H&M-be is tudtam normális áron (10 alatt) venni, de a mostaniak mintha már le lennének butítva, és rá van kényszerítve az emberre ez a k csög divat.


Szóval minőségi, slim fit farmert merre találni? Már az ár se érdekel nagyon, csak minőségi legyen. 185 cm/80 kg, 24/F vagyok.


2015. dec. 16. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Van graaf, gap, benetton, springfield
2015. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
H&M-ben még mindig van, de én a Pull@Bearban szoktam venni (Arénában van üzlet). 10 alatt vannak, átlagban 8 ezer és jó minőségűek szerintem. Én 187-188 cm és 70 kg alatti vagyok, de elegánsan passzolnak rám a láb részen szóval te is fogsz találni magadnak. 22/f
2015. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ti tudtok ilyet hordani! Nekem a vádlimra nem jönnet fel ezek a slimek. Pedig nem vagyok kimondottan dagadt, csak erősebb a vádlim, valószínűleg a sok biciklizésnek köszönhetően.
2015. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!