Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha majdnem ugyanabba...

Ciki ha majdnem ugyanabba megyek megint?

Figyelt kérdés
A párom szüleivel pár hete találkoztam először. Most épp stílusváltás közepén vagyok, a rózsaszín, sportos ruháim egy részét elegánsra cseréltem, abban érzem jól magam és az tükrözi az egyéniségemet. Az akkori találkozáskor egy fekete blézer, farmer és egy elegáns fekete felső volt rajtam fehér és púderrózsaszín mintákkal. Nos ugye jönnek az ünnepek, újra megyünk majd hozzájuk és nem tudom miben kéne mennem. Vagyis leginkább az elegánsban érezném jól magam, de csak az az egy blézerem és farmerom van, elegáns felsőm viszont van több is úgyhogy azt tudnám csinálni, hogy csak a felső más a többi ugyanaz. De talán egy kicsit kényelmetlenül érezném így magam, hogy szinte ugyan az a ruha van rajtam. Vagy tehetem azt, hogy a régi ruháimból veszek föl, de azokat már nem szeretem és mégiscsak ünnep van...
2015. dec. 21. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon ciki!!!!! Vegyél valami uj egyedit amit csak erre az alkalomra használsz, utána eltüzeled.
2015. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
99% hogy a leghalványabb elképzelésük sincs, mi volt rajtad legutóbb. És most is pont annyira fogja őket érdekelni.
2015. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ciki! Egy ruhát csak egyszer lehet felvenni, ezt megtalálhatod magyar BTK-ban!
2015. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt nem valószínű, hogy emlékeznének mi volt rajtad

másrészt ha a felső más, az összhatás is más és máris nem ugyanaz

2015. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MInek vennél fel blézert??

Felsőd van más.

Nadrágod nincs? Ne mondd hogy mackóban jártál eddig.

2015. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!