Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 25 éves nőnek...

Szerintetek egy 25 éves nőnek ez megfelelő öltözködési stílus?

Figyelt kérdés

Fekete magassarkú, nem a nyári fajta, de nem is csizma. 8 cm sarokkal.

Feneket takaró, vagyis rásimuló hosszított felső és hozzá harisnya (téli harisnya, kék, bordó, fekete.. Sötét egyszínűek).


Fekete karcsúsított szövetkabát, combközépig érő. Természetesen kesztű, sál ( nem körsál, sapi ha olyan az idő).


Mert sokak megszólnak érte, pedig meleg viselet, nem fázom benne. Vagy irigyek? Vagy tényleg gáz?

A farmert nem szeretem, és a laza stílus nem jön be.



Mindez 158 cm magassághoz és 46 kg testsúlyhoz realizálva.


Normális válaszokat várok. Kort és nemet is írjatok.


2015. dec. 23. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen!

Mar csak azt sajnalom,hogy nem az en parom vagy! :)

2015. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja!

40/ F

2015. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

25 nő létedre lehetne egy kicsivel több eszed, hogy tudd, hogy azt veszel fel, amit akarsz, saját stílusod van, amibe senkinek semmi beleszólása, és le kéne sz..rni, hogy a másik mit mondd rólad.


Bocsi, hogy még ezt írom, de ennyire önbizalom hiányos vagy, hogy megerősítést vársz arra, amire úgyis tudod a választ?

2015. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majdnem így járok, csak nem ekkora sarokkal, és van rajtam szoknya.


Nekem az az egyetlen dolog, ami hibádzik. Ha téli is a harisnya, az harisnya. Sort vagy szoknya kellene. Mindig gondolj arra, hogy ha átlátszó lenne a harisnya, kimennél-e csak egy segget takaró pulcsiban az utcára.

2015. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó. :)

Én is szívesen hordom ezt az összeállítást,csak combközépig érő felsővel és lapos csizmával :)

16/L

2015. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

23/F

2015. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt, amikor en is igy jartam, megse szoltak meg erte.

Most sokszor 10-15cm magas cipo van rajta, sokszor minivel, megse szol senki semmit. Bar ujabban le se sz.arom mar, hogy kinek mi a velemenye.

22L

2015. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!