Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti iskola után át...

Fiúk! Ti iskola után át szoktok öltözni otthoni ruhába? Vagy otthon is ugyan abban vagytok mint suliban?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 17:35
 1/8 anonim válasza:
100%
Átöltözök természetesen, hogy ne használjam el otthonra a sulis ruhát-
2015. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2015. dec. 25. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Már dolgozom, de most is, meg mikir suliba jártam is átöltöztem itthoni ruhába :)
2015. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Átöltözök én is. :)
2015. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen. Már csak azért is, mert például a 15-ös acélos baki nem feltétlenül a lakásba való öltözet :D
2015. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is átöltözök :D 19/F
2015. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a fiúknak is van az utcai/nyilvános öltözeténél kényelmesebb otthoni/úgyselátjamás szerelése. Papucs, mackó, trikó... Ráadásul ritka az az eset, amikor az otthoni hőmérséklet megegyezik az egyéb helyeken lévővel, tehát ebből kifolyólag amúgy is változtatásra szorul az ember.
2015. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, a hugom tornadresszét szoktam felvenni,míg az ősök haza nem jönnek.egyszer lebuktam azt hazudtam hogy csak fepróbáltam, mert a jelmezbálon a fiúkkal tornászlányoknak öltöznénk.
2015. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!